Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sony PS5 ve PS4 Pro modellerini karşılaştırdı

  • 21 Mayıs 2019
  • 56 kez görüntülendi.
Sony PS5 ve PS4 Pro modellerini karşılaştırdı

Sony yeni konsoluyla ilgili bilgiler paylaşmaya devam ediyor. Son olarak, Sony PS5 ve PS4 Pro modellerini karşılaştıran bir video yayınlandı. Yeni nesil oyun konsolunun önceki modele göre 10 kat daha hızlı oyun yüklediği ortaya çıktı.

PlayStation 5 Google Stadia özellikleriyle geliyor!

Yakın zamanda PS5 modelini duyuracak olan Sony, yeni konsol modeliyle birlikte Google Stadia özellikleri kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. PlayStation 5 Google Stadia özellikleri ile geliyor…

Sony PS5 ve PS4 Pro karşı karşıya

Düzenlenen Sony Kurumsal Strateji Toplantısı‘nda, Sony PS5 SSD’sinin yükleme sürelerinin nasıl olduğunu gösteren bir video paylaşıldı. Paylaşılan videoda, yeni konsolun Marvel’s Spider-Man isimli oyunu bir saniyeden kısa sürede yüklediği görüldü. PS4 Pro’da ise bu sürenin 8 saniye olduğu gösterildi.

Sony’s official video comparing performance of PS4 Pro vs next-gen PlayStation pic.twitter.com/2eUROxKFLq

— Takashi Mochizuki (@mochi_wsj) 21 Mayıs 2019


Ortaya çıkan videoda PlayStation 5‘in sahneleri daha hızlı bir şekilde oluştma yeteneği sergilenmiş oldu. Yapılan açıklamaya göre PS5, sürükleyici ve kesintisiz bir deneyim sunma iddiasıyla geliyor.

Yakın zamanda Sony, Microsoft ile yaptığı işbirliği ile gündeme geldi. Bu işbirliği ışığında Sony, mevcut akış hizmetleri için Microsoft’un veri merkezlerini kullanacak. Şirket bunun için Microsoft’a önemli bir miktar ödeme yapacak. İkilinin işbirliği içinde bulut ve 5G teknolojileri de yer alıyor.

Sony PS5 SSD depolamasına ek olarak konsolda 8K çözünürlük desteği ve ray tracing teknolojisi de bulunacak. Yeni konsolun çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi yok ancak Nisan 2020’den önce gelmeyeceği söyleniyor.

https://shiftdelete.net/sony-ps5-ve-ps4-pro-modellerini-karsilastirdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri