SonTakip

Snapchat ses tanıma özelliği ile çok konuşulacak!

Snapchat ses tanıma özelliği ile çok konuşulacak!

Snapchat ses tanıma özelliğiyle dikkat çeken yepyeni filtrelerini hayata geçiriyor. Şirketin şu ana kadar yaptığı en dikkat çekici yeniliklerden biri olan ses tanıma özelliği, İngilizce olarak söylenen kelimeleri anlayıp, bunları Snap filtresi haline getirebiliyor. İşte yeni özellik hakkında bilmeniz gerekenler.

Snapchat ses tanıma özelliği nasıl çalışıyor?

WhatsApp Web için yeni özellik test ediliyor!

WhatsApp kullanıcıların oldukça hoşuna gidebilecek yeni özellikler de masaüstü sürüme ekleniyor. WhatsApp Web GIF paylaşma butonu sonunda aktif hale geliyor.

Snapchat’in yaptığı açıklamaya göre yeni filtre sistemi ses tanımasının yanında, düşündüğünüz kadar karmaşık yapıda olmayacak. Çünkü özellik şimdilik sadece hi, love, yes, no ve wow gibi basit İngilizce kelimeleri algılayabiliyor. Uygulama içerisinde yer alan kaş, ağız gibi hareket yakalama teknolojileri de bu özellik ile uyumlu olarak çalışacak.

Şirketin açıklamasına göre, önümüzdeki hafta 5 veya 6 farklı yeni filtre ile bu özellik kullanıcılara ilk kez sunulmuş olacak. Fakat seçilmiş birkaç Snapchat kullanıcısı şimdiden bu yeni filtreleri kullanmaya başladılar. Bu kullanıcılardan biri olan Sarah Perez, YouTube üzerinden bu özelliğin nasıl göründüğünü paylaştı.

https://shiftdelete.net/snapchat-ses-tanima-ozelligi-ile-cok-konusulacak

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası