SonTakip

Shazam’dan ücretsiz Apple Music aboneliği! İşte ayrıntılar

Bir süre önce Apple tarafından satın alınan ve iOS 14’e entegre edilen müzik tanımlama uygulaması Shazam, müzik dinlemek isteyen kullanıcılara …

Shazam’dan ücretsiz Apple Music aboneliği! İşte ayrıntılar

Bir süre önce Apple tarafından satın alınan ve iOS 14’e entegre edilen müzik tanımlama uygulaması Shazam, müzik dinlemek isteyen kullanıcılara oldukça uzun bir süre ile Apple Music aboneliği sunuyor.

Shazam’dan ücretsiz Apple Music aboneliği! İşte ayrıntılar

Daha öncesinde Apple Music kullanmamış aboneler için sunulan üç aya kadar deneme aboneliği sunuluyordu. Bugüne kadar sunulan en iyi fırsatlardan olan bu kampanya ile kullanıcılara 5 ay ücretsiz Apple Music aboneliği sunuluyor.

Apple Music teklifine ulaşmak için iPhone veya iPad’inize Shazam uygulamasını indirin, ardından uygulamadaki büyük Shazam simgesine dokunarak ortamınızda çalan bir şarkıyı tanımlayın. Şarkıyı tanıdıktan sonra, parçayı Apple Music’te çal seçeneğine dokunun. Bu adımda Apple Music için 5 aylık ücretsiz deneme teklifini görüntüleyeceksiniz.

5 ay süre ile hiçbir ücret ödemeden aldığınız aboneliğinizi, sonrasında eğer isterseniz iptal edebilirsiniz. Önceden aylık abonelik kullanmış ve sonrasında ise aboneliğini iptal eden kullanıcılar için bu teklifte sunulan sürenin 5 aydan daha kısa olduğunu da belirtelim.

Shazam’ın App Store sayfasına göre, 5 aylık ücretsiz Apple Music deneme teklifi 17 Ocak 2021‘e kadar geçerli olacak.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası