SonTakip

Sea of Thieves 2. sezonunun çıkış tarihi açıklandı

Rare tarafından geliştirilen korsan temalı macera aksiyon oyunu Sea of Thieves’in 2. sezonunun çıkış tarihi duyuruldu. Buna göre Sea of Thieves 2 …

Sea of Thieves 2. sezonunun çıkış tarihi açıklandı

Rare tarafından geliştirilen korsan temalı macera aksiyon oyunu Sea of Thieves’in 2. sezonunun çıkış tarihi duyuruldu. Buna göre Sea of Thieves 2. sezonu, 15 Nisan Perşembe günü yayınlanacak.

Sea of Thieves 2. sezonu saklanma dinamikleri sunacak

Stüdyo tarafından yapılan Sea of Thieves’in 2. sezonunun duyurusunda kısa bir tanıtım videosu da gösterildi. 38 saniyelik videoda modifiye edilebilen gemilerin yanı sıra çetin ve aynı zamanda göz alıcı tropikal iklim koşullarını da görüyoruz. Öte yandan varil gibi cisimlerin içine hızlıca girip saklanılabilmesi de dikkate değer başka bir detay olarak görülüyor.

Bu yılın başlarında sezonluk güncelleme yapısına geçen Sea of Thieves, eskiden sunduğu aylık güncelleme yapısını da üç aylık olacak şekilde yeniden tasarladı. 2. sezon güncellemesinde şu ana kadar büyük bir değişiklik görülmese de, ilerleme sistemindeki geliştirmeler gözlerden kaçmıyor. Öte yandan varil ve başka objelerle gizlenmenin oyunda yaygın bir savaş stratejisi yaratıp yaratmayacağı da merak konusu. Zira birkaç haftadan sonra oyuncuların bu saklanma mekaniklerine alışması bekleniyor.

Bununla birlikte premium içerikler için Loot Pass’ı getiren geliştirici stüdyo, oyunun izleyicilerinin yaklaşık yüzde 97’si tarafından onaylanan macera moduna odaklanmak amacıyla arena moduna yönelik önemli içerik güncellemeleri yayınlamaktan da vazgeçti.

2017’de tanıtılan ve 2018 yılında çıkışını gerçekleştiren oyun, Microsoft Windows ve Xbox One platformlarında mevcudiyetini sürdürüyor. Karikatürize bir sanat stiline ve abartılı fizik özelliklerine sahip oyun, ilk çıktığında oldukça beğenilmişti.

Sea of Thieves 2. sezonu için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası