SonTakip

SanDisk yeni kart okuyucu yuvası Pro-Dock 4 tanıtıldı

Popüler bellek kartı üreticisi SanDisk’in ana şirketi Western Digital, yeni bir SanDisk Professional “içerik yaratıcıları ve profesyoneller …

SanDisk yeni kart okuyucu yuvası Pro-Dock 4 tanıtıldı

Popüler bellek kartı üreticisi SanDisk’in ana şirketi Western Digital, yeni bir SanDisk Professional “içerik yaratıcıları ve profesyoneller için birinci sınıf depolama çözümleri” serisini duyurdu.

Yüksek performans göz önünde bulundurularak tasarlanan bu ürün serisi, dört yeni Pro-Reader cihazı ve hızlı CFexpress kartlarıyla birlikte yeni Pro-Dock 4 ile geliyor.

10 Gbps hıza sahip SanDisk Pro-Dock 4 sahneye çıktı

Pro-Dock 4, maksimum hız, verimlilik ve odaklı tasarlanan ve 10Gbps’ye kadar aktarımlar için Thunderbolt 3 aracılığıyla Mac’inize veya PC’nize bağlanıyor. Ayrıca içindeki yeni Pro-Reader modülleri sayesinde dört adede kadar modül değiştirerek kullanmanızı mümkün kılıyor.

Cihazın ön tarafında, bir kulaklık jakı (kulaklık/mikrofon kombinasyonu için TRS veya TRRS olup olmadığı bilinmiyor), 2 adet Type-C ve 2 adet Type-A USB çıkışı yer alıyor. Arka tarafa geçtiğimizde, monitör bağlamak için DisplayPort çıkışı, internet için RJ45 ağ arabirimi ve diğer aygıtları bağlamak için Thunderbolt 3 çıkışı gibi noktalar yer alıyor.

Pro-Dock 4 için kullanılabilen dört Pro-Reader modülünün her biri yukarıdaki fotoğraflarda yer alıyor. Ürünlerin en sevilen yanı ise bunları kullanmak için dock’a sahip olmanız gerekmiyor. Çünkü her birinin arkasında Type-C USB soketi yer alıyor, böylece ürünleri doğrudan bilgisayarınıza takabiliyorsunuz.

Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı belirsizliğini korurken Pro-Dock 4, 499 ABD dolar fiyat etiketine sahip. Dock için ya da tek satın alınabilen modüllerin satış fiyatı ise şu şekilde:

Multi-card okuyucu 79,99 ABD Doları
CFast okuyucu 89,99 ABD Doları
CFexpress okuyucu 99 ABD Doları
RED Mini-Mags okuyucu 199 ABD Doları

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası