SonTakip

Samsung’un eski saatleri yeni özelliklere kavuştu

Samsung belirli dönemlerde yayınladığı güncellemeler ile amiral gemisi telefonlarındaki bazı özellikleri eski modellere getiriyor. Benzer bir …

Samsung’un eski saatleri yeni özelliklere kavuştu

Samsung belirli dönemlerde yayınladığı güncellemeler ile amiral gemisi telefonlarındaki bazı özellikleri eski modellere getiriyor. Benzer bir adımı akıllı saatleri için atan teknoloji devi Galaxy Watch ve Watch Active modelleri için yeni bir güncelleme hazırlığında.

Bu güncelleme ile beraber Samsung saatlerin kullanım ömrü bir miktar daha uzamış olacak ve daha çok kullanıcı dostu bir imaj çizecek. Güncelleme ile gelecek olan özellikleri sizler için derledik.

Galaxy Watch ve Watch Active için yeni güncelleme

Samsung‘un eski modellere yarayacak olan güncellemesi, WhatsApp gibi uygulamalarda gelen mesajların  görüntülerini doğrudan saatlerin üzerinde görüntüleyebilmenize olanak tanıyor.

Bu sayede telefonunuzu çıkarmadan saatiniz aracılığı ile görsellere erişim sağlayabiliyorsunuz. Kapsamlı olarak fitness alanında yeniliklere erişim sağlayacak olan güncelleme, Bluetooth üzerinden sesli rehber imkanı sunacak.

Antrenman yaparken ihtiyaç duyduğunuzda kullanıma hazır olacak. böylece ne kadar uzağa seyahat ettiğinizi ve bir koşu, yürüyüş, bisiklet veya diğer egzersiz sırasında kalp atış hızınızın ne olduğunu duyabilirsiniz.

İhtiyaç duymanız durumunda, artık giyilebilir cihazlarda ekran görüntüsü yakalama modu mevcut. Bununla beraber Samsung Tizen yazılımına bir dizi kararlılık ortam ve performans iyileştirmesi de ekledi.

Güncelleme 292 MB boyutunda ve Ağustos 2018’de piyasaya çıkan Samsung Galaxy Watch ve Mart 2019’da çıkan Galaxy Watch Active’i geliştirmeyi hedefliyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası