SonTakip

Samsung Galaxy S10 güncelleme aldı! S20’den önde

Eski amiral gemisi modeli Samsung Galaxy S10, güncelleme aldı. Modellerine güncelleme gönderme çalışmalarına devam eden firma, önceki amiral …

  Samsung Galaxy S10 güncelleme aldı! S20’den önde

  Eski amiral gemisi modeli Samsung Galaxy S10, güncelleme aldı. Modellerine güncelleme gönderme çalışmalarına devam eden firma, önceki amiral gemisi model sınıfına güvenlik ve iyileştirmeler bulunan güncellemeyi gönderdi.

  Bununla birlikte birkaç Galaxy modelinin de yakın zamanda güncelleme alması bekleniyor. Güvenlik odaklı olan güncellemeler sayesinde Samsung kullanıcılarının güvenli telefon kullanmaları amaçlanıyor.

  Galaxy S10 güncelleme neler içeriyor?

  Ağustos güvenlik yamasını temel alan yeni güncellemeyle birlikte model, daha güvenli hale geldi. Sürekli geliştirilen güvenlik yamaları her firma tarafından olduğu gibi Samsung tarafından da kullanıcılara ulaştırıyor. Güncelleme güvenlik konusunda olduğu gibi bazı donanımsal iyileştirmeleri de beraberinde getirdi.

  Güncelleme, sistem iyileştirmeleriyle birlikte kamera ve Wi-Fi donanımlarının daha kararlı çalışabilmesini sağlayacak. Güvenlik yama düzeyi Ağustos 2020 olan güncelleme, Galaxy S20 sınıfının da önüne geçti. Çünkü bu güvenlik yama düzeyi S20’den önce Galaxy S10 güncelleme paketi içinde yer aldı.

  Güncellemeyi alan cihazlar Galaxy S10, Galaxy S10e ve Galaxy S10 Plus olarak kendisini gösterdi. Android 10 tabanlı One UI 2.1 kullanan bu cihazların One UI 2.5 ya da One UI 3.0 sürümlerine geçeceği de belirtiliyor.

  Güncellemeyi kurmak için Ayarlar > Yazılım güncellemesi > İndir ve yükle kısmına gitmek gerekiyor. Güncelleme sürümü de G97xFXXU8CTG4 olarak kendisini gösterdi. Güncellemenin kademeli olarak ülkelerle ve kullanıcılarla buluşacağını belirtmekte yarar var.

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası