SonTakip

Realme Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro tanıtıldı!

Daha önce şarj kutusu tasarımıyla karşımıza çıkan kulaklık, nihayet resmiyet kazandı. Realme’nin yeni kablosuz kulaklığı olan Buds Air Pro …

Realme Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro tanıtıldı!

Daha önce şarj kutusu tasarımıyla karşımıza çıkan kulaklık, nihayet resmiyet kazandı. Realme’nin yeni kablosuz kulaklığı olan Buds Air Pro tanıtıldı. Bunun yanında Buds Wireless Pro da tanıtıldı. İki kulaklık da temelde kablosuz ancak biri boyundan askılı olarak tasarlanmış. İşte Realme Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro özellikleri ve fiyatı:

Realme Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro özellikleri ve fiyatı

Ülkemizde de yer alan Realme, yeni iki kablosuz kulaklığını ortaya çıkarttı. Bir süredir zaten gündemde yer alan kulaklıklar resmi olarak duyuruldu. Hindistan’da gerçekleştirilen etkinlik ile ortaya çıkan iki kulaklık da benzer özelliklere sahip desek yeridir.

Realme Buds Air Pro’nun özelliklerine baktığımızda ise karşımıza ilk olarak aktif gürültü engelleme çıkıyor. Aktif gürültü engelleme özelliğinin yanında bir de şeffaflık moduyla kullanıcının, etraftaki sesleri duymasını sağlıyor. Kulaklık için oval bir tasarım tercih edilmiş. Ses tarafında ise ses performansını artırmak için DBB yani dinamik bas güçlendirmeye yer veriliyor. IPX4 sertifikası ve dokunmatik kontroller ile aslında kablosuz bir kulak içi kulaklığın sunması beklenen özellikler yer alıyor.

Tasarım olarak önceki nesle göre önemli bir değişiklik geçirmeyen bu model 10 nm ses sürücüsünün yanında tek bir şarj ile 25 kullanım sunuyor ve bu oldukça yeterli zira pek çok kablosuz kulaklık bu kadar uzun süre sunmuyor.

Realme Buds Wireless Pro tarafında da aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Spor bir tasarıma yer verilen kulaklık için 13,6 mm ses sürücüsünün kullanıldığı aktarılıyor. LDAC desteğinin yanında oyun modu da karşımıza çıkıyor. Bu kulaklık da Air Pro’ya benzer şekilde 22 saatlik bir kullanım sunuyor.

Realme Buds Air Pro’nun 68 dolarlık fiyat etiketi bulunuyorken, Realme Buds Wireless Pro’un da 54 dolara satıldığını söyleyebiliriz.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası