PUBG Mobile yağ gibi akacak! İlk görüntüler

  • 29 Ağustos 2019
  • 165 kez görüntülendi.
PUBG Mobile yağ gibi akacak! İlk görüntüler

Çıkışının üzeriden bir buçuk yıldan fazla bir süre geçmesine rağmen PUBG Mobile halen Google Play Store ve App Store’daki en popüler oyunların başında geliyor. Bugüne kadar yayınlanan sayısız güncelleme ile yeni özellikler eklenirken, 90 FPS ve 120 FPS desteği performansı başka bir boyuta taşıyacak.

Önemli PUBG özelliği yeni güncellemeyle kalkıyor

Popüler oyunlardan biri olan PUBG yeni güncellemelerle oyun dinamiklerini geliştirmeye ve sorunları düzeltmeye devam ediyor. PUBG yeni güncelleme ile önemli bir özelliği kaldıracak.

PUBG Mobile yağ gibi akacak! 90 FPS ve 120 FPS geliyor!

Son zamanlarda PUBG Mobile arayüzü daha temiz ve modern bir hale gelmeye başladı. Halen oyunda çözüm bekleyen birçok hata bulunurken, Çin’de yayınlanan beta sürümlerinden birisi oyuncuları oldukça sevindirdi.

PUBG Mobile için 90 FPS ve 120 FPS desteği test ediliyor. Şu anda oyunda elde edilen maksimum kare / saniye hızı 60 FPS. Bu nedenle OnePlus 7 Pro ve Nubia Red Magic 3 gibi telefonların 90 Hz’lik ekranı avantaja dönüşmüyordu.

Ancak, bu özelliğin kullanıma sunulması ile 90Hz ve 120Hz yenileme hızına sahip olan telefonlarda büyük bir avantaj elde edilecek. Oyunu daha yüksek kare/saniye hızlarında oynayanların, standart oyunculara kıyasla elde edeceği üstünlük maçların sonucunu büyük oranda değiştirecek.

Tabi, bu özelliğin dünya geneline açılıp açılmayacağı şu anda bilinmiyor. Çin için yayınlanan beta sürümünde testler devam ederken, iPhone modelleri için de PUBG‘nin yüksek yenileme hızlarını destekleyeceğine dair raporlar var.

https://shiftdelete.net/pubg-mobile-yag-gibi-akacak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri