PS Plus Ekim 2019 oyunları belli oldu

  • 27 Eylül 2019
  • 204 kez görüntülendi.
PS Plus Ekim 2019 oyunları belli oldu

PlayStation sahipleri her ay ücretsiz oyunlarla buluşmaya devam ediyor. Eylül ayının sonuna yaklaştığımız şu günlerde Ekim 2019 için hangi oyunların ücretsiz sunulacağı da belli oldu. PS Plus ekim ayında iki önemli yapımı daha ücretsiz olarak oyuncularla buluşturuyor.  PlayStation Plus üyelerinin eylül ayında oldukça sevineceğini şimdiden söyleyebiliriz.

The Last of Us 2 çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu

Merakla beklenen The Last of Us oyunun duyurusu gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen duyuruda The Last of Us 2 çıkış tarihi ve özel paketleri resmiyet kazandı.

PS Plus Ekim 2019 oyunları belli oldu

PS Plus Ekim 2019 için ücretsiz olarak sunulacak oyunlar açıklandı. Oyuncular, ay boyunca bu oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek. Yeni oyunların duyurusu State of Play etkinliğinde yapıldı. Ücretsiz olan oyunlardan ilki The Last of Us Remastered oldu. Tam da The Last of Us 2 ile ilgili fiyat ve çıkış tarihi bilgilerinin açıklandığı şu günlerde, The Last of Us Remastered indirimi oyuncuların yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Bir diğer oyun ise MLB The Show 19 olarak açıklandı. Bu oyun da ay boyunca PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak.

Şirket geçen ay Darksiders 3 ve Batman Arkham Knight oyunlarını ücretsiz olarak sunarak oyuncuları sevindirmişti.

Son olarak hatırlatalım, bu oyunlara erişebilmek için PS Plus aboneliğine sahip olmanız gerekiyor. Bu üyeliğiniz yoksa ne yazıkki oyunları ücretsiz indirmeniz mümkün değil. Ayrıca, oyunlar yalnızca PlayStation 4 için geçerli. Playstation 3 ve Playstation Vita sahipleri için ücretsiz oyunların dağıtımı geçtiğimiz Mart ayında sonlandırıldı.

https://shiftdelete.net/ps-plus-ekim-ayi-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası