SonTakip

Playstore’dan popüler EA oyunlarına indirim!

Oyuncuların sevineceği haberlerin olduğu bir dönemdeyiz; Epic Games’in bazı büyük oyunları ücretsiz sunması, Steam Yaz İndirimleri ve şimdi de …

  Playstore’dan popüler EA oyunlarına indirim!

  Oyuncuların sevineceği haberlerin olduğu bir dönemdeyiz; Epic Games’in bazı büyük oyunları ücretsiz sunması, Steam Yaz İndirimleri ve şimdi de Playstore‘dan gelen sevindirici haber. Playstore, FIFA 20 fiyatı, NFS Heat fiyatı ve Madden NFL 20 fiyatı için ciddi indirim yaptı.

  Playstore, popüler oyunlarda yaptığı indirimlerle oyuncuların yüzünü güldürecek!

  Epic Games, geçtiğimiz günlerde GTA 5 başta olmak üzere bazı oyunları ücretsiz olarak kullanıcılara sunmuştu. Akabinde Steam Yaz İndirimleri de oyuncuları sevindirmişti. Bu iyi haberlerin yanına Playstore’un popüler EA oyunlarına yaptığı indirim de eklendi. Bu indirimler arasından öne çıkan üç oyunun fiyatında ciddi oranda düşüş görüldü. Ayrıca platformun şu anda EA oyunları dışında birçok oyunun fiyatını indirdiğini de belirtmemiz gerekiyor.

  FIFA 20 fiyatı 360 TL’den 98 TL‘ye indirilirken, NFS Heat fiyatı 398 TL’den 160 TL‘ye, Madden 20 fiyatı da 360 TL’den 120 TL‘ye indi. FIFA 20’nin fiyatı yüzde 70‘ten fazla düşerken, NFS Heat ile Madden 20 fiyatı yüzde 60‘tan fazla düştü. İndirimdeki bu üç oyuna ve fiyatı düşen diğer oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

  Dijital platformun diğer oyunlar için de indirimler yaptığını söylemekte fayda var. Bu oyunlar arasından ilgi çekenlerden biri de PUBG oluyor. PUBG, şu anda Playstore üzerinden 39 TL‘ye alınabiliyor. Son dönemde dijital oyun mağazalarının indirim konusundaki kızışan rekabeti oyun severlerin yüzünü güldürüyor diyebiliriz.

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası