SonTakip

PlayStation Now Mayıs ayı oyunları duyuruldu

Bulut oyun hizmeti PlayStation Now, Mayıs ayı oyunlarını duyurdu. Sony, Mayıs 2021’de PlayStation Now platformunda Nioh, Jump Force ve  Streets …

PlayStation Now Mayıs ayı oyunları duyuruldu

Bulut oyun hizmeti PlayStation Now, Mayıs ayı oyunlarını duyurdu. Sony, Mayıs 2021’de PlayStation Now platformunda NiohJump Force ve  Streets of Rage 4 oyunlarının yer alacağını bildirdi.

Playstation Now Mayıs 2021 oyunları

Nioh

Team Ninja ve Kou Shibusawa tarafından ilk olarak PS4 konsoluna özel olarak geliştirilen Nioh, bir aksiyon-rol yapma oyunudur. Şubat 2017 tarihinde Sony tarafından yayınlanan yapım 1600’lü yıllarda geçiyor. Kurgusal bir samuray tarihini yansıtan oyun ana karakter William Adams‘ın maceralarına odaklanıyor. Kılıcınızı kuşanıp Japonya’nın kanlı Sengaku dönemine adın Nioh aracılığıyla adım atabilirsiniz.

Jump Force

Spike Chunsoft tarafından geliştirilen Jump Force klasik bir dövüş oyunudur. En ünlü Manga kahramanlarının yer aldığı yapımda üç karakterden oluşan bir takım ile rakiplerle mücadele edebilirsiniz. Takım içerisinde yer alan üç kahraman arasında dilediğiniz an geçiş yapabilirsiniz. Çeşitli taktikler ve kombinasyonlar ile rakiplerini alt edebilirsiniz.

Jump Force, 2 Ağustos 2021 Pazartesi gününe kadar PlayStation Now’da oynanabilir.

Streets of Rage 4

Dotemu, Lizardcube ve Guard Crush Games stüdyoları tarafından geliştirilen Streets of Rage 4 en fazla dört kişi ile oynanabiliyor. Klasik atari salonlarında yer alan dövüş oyunlarını yansıtan yapım, saf aksiyonu oyunculara sunuyor. Tek kullanımlık silahlar, fırlatılacak aletler ve çeşitli dövüş kombinasyonları, öne çıkan özellikler arasında yer alıyor.

Streets of Rage 4, 1 Kasım 2021 Pazartesi gününe kadar PlayStation Now’da.

PlayStation Now artık 1080p

Öte yandan Sony, bulut oyun hizmeti için her ay çeşitli oyunlar eklemeye ve yeni güncellemeler getirmeye devam ediyor. Sony Oyun Hizmetleri İçeriği Kıdemli Müdürü Adam Michel resmi blog sitesindeki açıklama şunları söyledi:

“Kısa süre önce duyurduğumuz gibi PlayStation Now‘a özel PC ve PS4 / PS5 konsollarında 1080p özellikli oyunlar (minimum 15 mbps internet hızı gerektirir) için destek sunmaya başladık. Güncelleme önümüzdeki birkaç hafta içinde PlayStation Now’ın mevcut olduğu Avrupa, ABD, Kanada ve Japonya‘ya gelecek. Oyun akış çözünürlüğünüz internet bağlantınıza bağlı olarak değişebilir.”

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası