Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

PlayStation kendi stüdyosunu açıyor

  • 21 Mayıs 2019
  • 77 kez görüntülendi.
PlayStation kendi stüdyosunu açıyor

Oyun dünyasında önemli pay sahibi olan Sony, kendi bünyesinde kurduğu yeni bir oyun ve film stüdyosunu açıyor. Teknoloji devi bu proje kapsamında PlayStation için çıkan oyunları film ve dizi haline getirecek.

PlayStation 5 özellikleri ile ilgili açıklama yapıldı!

Yeni nesil konsolla ilgili ilk resmi detaylar da Sony tarafından geldi. Sony yaptığı açıklama ile birlikte PlayStation 5 özellikleri hakkında ilk resmi açıklamayı da yapmış oldu.

PlayStation kendi stüdyosu kuruluyor

Sony, oyunlarına takviye amaçlı olarak kurduğu yeni stüdyosu ile beraber mevcut oyunlarını kendi çatısı altında film ya da dizi haline getirecek. Böylece, diğer sinema develerini beklemek zorunda kalmayacak.

Stüdyonun yöneticiliğini yapacak olan firma da belli oldu. Şirkete oyun pazarlama konusunda yardımcı olan Asal Qizilbash firması yeni stüdyonun sorumlusu oldu.

Faaliyetlerin başladığı da bilgiler arasında yer alıyor. Hatta Sony Picture‘ın dağıtımda yardım etmesi (yan marka) amacıyla, Sony Picture’a ait California’daki fuarda organizasyonların başladığı da duyuruldu.

Söz konusu girişim Sony Worldwide Studios Başkanı Shawn Layden tarafından da denetleniyor. Yeni marka, özel yapımların olduğu kategoriden bağımsız olarak faaliyet gösterecek. Henüz proje seçimi yapılmadığı da açıklandı.

Yapılan açıklamada Marvel yapımcısı Kevin Feige ile de görüşüldüğü aktardı. Bu, stüdyonun etkileyici adımlar atacağının en önemli göstergelerinden biri. Ayrıca şirket yeni filmler üretmek için acele etmeyecek. Bu da daha kaliteli işler çıkacağına işaret ediyor.

E3 2019 fuarına katılmayan Sony, yeni stüdyosunu güçlendirmek ve PlayStation 5 konsolunu geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor.

https://shiftdelete.net/playstation-kendi-studyosunu-aciyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri