PlayStation 5 sabırsızları sevindirecek!

  • 08 Kasım 2019
  • 139 kez görüntülendi.
PlayStation 5 sabırsızları sevindirecek!

Kısa bir süre önce PlayStation 5’in çıkış tarihi hakkında ilk resmi açıklama gelmişti. Bu bilgiye göre yeni PlayStation 5, 2020’nin sonlarına doğru tanıtılacak. Özellikle konsol oyuncularının merakla beklediği PlayStation 5 hakkında bilgiler her geçen gün çoğalmaya devam ediyor. Şimdi de oyun oynarken beklemeyi sevmeyenleri sevindiren bir detay ortaya çıktı. Bu detaya göre PlayStation 5 bekleme süresini azaltacak.

Kendi bilgisayarımızı kendimiz yaptık (Video)

Kendi bilgisayarımızı kendimiz yaptık. Casper’ın üretim tesisinde seçtiğimiz özelliklerde bilgisayarı ürettik ve ayrıca üretim bandına da adım adım göz attık.

PlayStation 5 bekleme süresini en aza indirecek

PlayStation 4 sahiplerinin en şikayetçi oldukları konulardan bir tanesi de oyunların yüklenme hızı. Sony’den gelen açıklamalara göre bu sorun çözülecek ve yeni PlayStation’daki bekleme süresi en aza indirgenecek. Bunun nasıl yapılacağına dair henüz bir bilgi açıklanmasa en önemli değişikliğin sabit disk tarafında yapılacağı beklentiler arasında yer alıyor.

Şu ana kadar tanıtılan tüm PlayStation modellerinde sabit disk kullanılıyordu. Bu da sistemin yavaş çalışmasını tetikliyordu. Ancak PlayStation 5’de sabit disk yerine SSD’nin kullanılacağı söyleniyor. Oldukça yüksek hızla çalışması beklenen diskler, oyunun daha hızlı yüklenmesini sağlayacak. Bu performansı yalnızca oyun açılış sürelerinde değil, sahneler arasında geçişler de fark edilebilecek.

https://shiftdelete.net/playstation-5-sabirsizlari-sevindirecek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası