SonTakip

PlayStation 5 reklam videosu yayınlandı!

Çıkışına kısa bir süre kalan PlayStation 5 için reklam videosu yayınlandı. Xbox Series X‘in yayınlanan reklam videosu gerçekten farklı ve güzeldi …

PlayStation 5 reklam videosu yayınlandı!

Çıkışına kısa bir süre kalan PlayStation 5 için reklam videosu yayınlandı. Xbox Series X‘in yayınlanan reklam videosu gerçekten farklı ve güzeldi. Reklam videosu oyunculara genel olarak görselliği, hızı ve sesi vurguluyor.

PlayStation 5 reklam videosu

Videonun ilk saniyelerinde bir roketin kalkışını görüyoruz ve daha sonra bir dalgıcın derinlere dalışını. Daha sonra bir portaldan geçen adamın çöle ayak basışına şahit oluyoruz. Gökyüzündeki fırtınanın arasındaki bir pilotun verdiği zorlu mücadeleyi görüyoruz. Daha sonra dağın zirvesindeki bir dağcıya bakıyoruz. Videoda genel olarak hıza, keşfe, görüntüye ve sese vurgu yapılıyor.

Ayrıca videoda söylenilenler ise şu şekilde:

Keşif. DNA’mızda var. Her birimizin içinde bir şeyler var. Bu bizi bilinmeyeni bilmeye zorlar. Her sınırı geçmek için hiç görülmemiş olanı görmek istiyoruz. Hiç duyulmayanları duymak. Hiç hissedilmeyen şeyleri hissetmek. Gideceğimiz yerin sınırı yok, keşfedeceğimiz ve başaracağımız şeyinde. Hepimiz kaşifiz ve keşfedilecek yeni dünyalar var.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası