SonTakip

PlayStation 4 Yazılım Güncellemesi Yolda

PlayStation 4 için gelecek olan 4.0 yazılım güncellemesi, sonunda kendisini gösterdi. Güncellemeyi önceden demek isteyen varsa, haberimize davet ediyoruz.

PlayStation 4 Yazılım Güncellemesi Yolda

Geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde PlayStation 4 cihazları için 3.55 yazılım güncellemesi indirilebilir hale getirilmişti. Gelen bu yazılım güncellemesi ile birlikte performans sorunları giderilirken; farklı bir özellik kullanıcılara sunulmamıştı.

Bundan dolayı ki PlayStation 4 kullanıcıları, büyük bir güncelleme için Sony firmasından gelecek olan açıklamaları dört gözle bekliyorlardı.

Görünen o ki, Sony firması bu konu üzerinde çalışmalarına hızla devam ediyor. Firma tarafından yapılan açıklama ile PlayStation 4 için gelecek olan 4.0 yazılım güncellemesi neredeyse kullanılabilir hale geldiğini anlıyoruz.

Beta sürecinde yer almak ister misiniz?

PlayStation 4 için gelecek olan 4.0 güncellemesi müjdesi verilirken; Sony ekibi daha sağlıklı bir yazılım geliştirme versiyonunu bizlere sunmak için bir beta sürecine gireceğini bildirildi. Eğer ki, 18 yaş ve üzerinde bir kullanıcı iseniz; ayrıca PSN hesabınız Kuzey Amerika veya Avrupa ülkelerine ait ise, bu beta sürecine katılabilirsiniz.

Bugünden itibaren beta kayıtlarının başladığını belirtelim. Fakat, ne beta tarihi ne de yazılım güncelleme tarihi hakkında net bir tarih bizlere sunulmuş değil.

Bununla birlikte bildiğimiz tek şey var ki, beta sürecinin en erken Ağustos tarihi içerisinde başlanacağı belirtildi. Eğer, sizlerde bu beta sürecinde yer almak istiyorsanız; sizleri buraya yönlendiriyoruz.

Son olarak ise, bu süreç esnasında istediğiniz zaman; 3.55 yazılımına da geri dönüş yapabileceğinizin altını çiziyoruz.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/playstation-4-yazilim-guncellemesi-yolda-73763

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası