SonTakip

PlayStation 4 için yazılım güncellemesi yayımlandı

Sony, PlayStation 4 konsolları için yeni yazılım güncellemesi yayınladı. Güncelleme bazı iyileştirme ve yenilikler barındırıyor. Önümüzdeki 24 …

PlayStation 4 için yazılım güncellemesi yayımlandı

Sony, PlayStation 4 konsolları için yeni yazılım güncellemesi yayınladı. Güncelleme bazı iyileştirme ve yenilikler barındırıyor. Önümüzdeki 24 saat içerisinde tüm konsollara ulaşmış olacak.

PlayStation 4 için yazılım güncellemesi yayımlandı

PlayStation 5 tanıtımından sonra ilk PS4 yazılım güncellemesi yayınlandı. Sony, yeni güncelleme ile birlikte mesajlaşma ve parti özelliğini birbirine entegre etti. Bu sayede kullanıcılar, iki özelliği aynı anda rahatça kullanabilecek. Bu özellik aynı zamanda PlayStation 5‘te de bulunacak.

PS4 için yeniden tasarlanan profil resimleri de bulunuyor. Bloodborne , Journey , Ghost of Tsushima , God of War , The Last of Us: Part II , The Last of Us Remastered ve Uncharted 4: A Thief’s End gibi PS4 oyunlarından yeni profil resimleri de güncellemede yer alıyor.

Özellikle çok oyunculu oyun oynayanları sevindirecek bir diğer yenilik ise tüm mikrofonları tek bir hamleyle kapatma özelliği oldu. Ayrıca kullanıcılar, üçüncü taraf kimlik doğrulama araçları ile iki aşamalı doğrulama sistemlerini ayarlayabilecekler.

PlayStation 4 için yayınlanan 8.00 yazılım sürümünde oyuncuların sıkça gördüğü Etkinlikler menüsü tamamen kaldırıldı. Yeni yazılımla birlikte Uzaktan Oynatma uygulamasına PS5’e bağlanma işlevi de eklendi.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası