Philips monitörleri CES 2022 Innovation Awards Honoree seçildi

Philips’in 55 inç’lik Momentum 559M1RYV modeli CES 2022 Innovation Awards Honoree seçildi. Designed for Xbox oyun ekranı olarak öne çıkan …

Philips monitörleri CES 2022 Innovation Awards Honoree seçildi

Philips’in 55 inç’lik Momentum 559M1RYV modeli CES 2022 Innovation Awards Honoree seçildi. Designed for Xbox oyun ekranı olarak öne çıkan monitör, Bu yılın CES İnovasyon Ödülleri programı kapsamında 1800’den fazla başvuru gibi rekor bir sayıda başvuru aldı.

Consumer Technology Association (CTA) (Tüketici Teknoloji Derneği) tarafından düzenlenen ve CTA’ ya ait olan CES İnovasyon Ödülleri programı, 27 tüketici teknolojisi ürünü kategorisinde olağanüstü tasarım ve mühendisliği ödüllendiren, her yıl düzenlenen bir yarışma olarak popülerliğini sürdürüyor.

Philips Momentum 559M1RYV yeni nesil özellikleri ile ödüle layık görüldü

Bu ödül programında en yüksek puanı kazananlar ise “Best of Innovation” (İnovasyon’un en iyisi) ünvanını alıyorlar. Her yıl olduğu gibi bu yılda aralarında basın mensuplarının, tasarımcıların, mühendislerin ve daha da fazlasının bulunduğu sektörde uzman hakemlerden oluşan elit bir panel, inovasyon, mühendislik ve işlevsellik, estetik ve tasarımı göz önünde bulundurarak başvuruları değerlendirdiler.

Bu noktada iseXbox hayranları için en üst deneyimi sunması için tasarlanan ve yeni nesil konsollar için oyun monitörlerinde farklı bir standardı ortaya koyan Philips Momentum Designed for Xbox konsol oyun monitörü (559M1RYV) uzman hakemler tarafından ödüle layık görüldü. Yeni HDMI 2.1 özelliğinin dahil edilmesi ile artık yeni nesil konsol oyunları 4K çözünürlükte, daha hızlı 120 Hz yenileme hızında, DisplayHDR 1000’e sahip HDR desteği ile, ve 55” (139.7 cm) panel üzerinde ultra keskin ve ultra akıcı oyun performansı için Her Zaman Düşük Gecikme sunabiliyor.

Ayrıca Philips Momentum 559M1RYV ise yenilikçi tasarımları ve ses mühendisliği ile tüm dünyada tanınan İngiliz bir hoparlör şirketi olan Bowers & Wilkins mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan bir soundbar’a sahip, bu da sürükleyici oyun deneyimini tamamlıyor.

MMD Avrupa Pazarlama ve İş Direktörü Stefan Sommer, Philips’in ödül alan monitörü hakkında şöyle dedi:

“Gaming ürünleri kategorisinde CES® Innovation Awards Honoree olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Philips Momentum 559M1RYV konsol oyuncularına, yeni nesil konsollarda mümkün olan en akıcı ve en sürükleyici oynanabilirliği sağlamada lider konumumuzu gösteriyor.”

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası