SonTakip

Phasmophobia için yeni harita duyuruldu

Phasmophobia için yeni harita duyuruldu. Oyun sizi bir hayalet avcısına dönüştürüyor ve bunu yaparken de işin içine dedektiflik katıyor. Normalde …

Phasmophobia için yeni harita duyuruldu

Phasmophobia için yeni harita duyuruldu. Oyun sizi bir hayalet avcısına dönüştürüyor ve bunu yaparken de işin içine dedektiflik katıyor. Normalde bu kadar meşhur ve popüler bir oyun değildi ama Twitch üzerinde yapılan yayınlar sayesinde kısa sürede büyük bir kitleye ulaştı.

Phasmophobia hapishane haritası

Oyunun geliştiricisi Kinetic Games yeni haritanın ekran görüntülerini paylaştı. Görüntülerde bir hapishanede olduğumuz anlaşılıyor. Haritada göründüğü gibi dairesel masalar, tel çitler, mahkumların ziyaret odası ve gözetleme kuleleri yer alıyor.

Oyun geçtiğimiz Ekim ayından itibaren popülerliğini artırmaya devam ediyor ve gelecek olan her güncelleme ile oyuncu çekmeye devam edecek gibi duruyor. Kinetic Games, oyun meşhur olduktan sonra ilk işleri hataları düzeltmek olmuş.

Ayrıca gelecekte getireceği özellikler de bulunuyor. Bunlar tek oyunculu mod, hava durumu efektleri ve daha fazla korku teması olarak listelenmiş durumda. Bu tarz bir korku oyununa hava durumu olayları eklemek bence yapılması gereken en önemli geliştirmelerden birisi.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası