SonTakip

OnePlus’tan ilk akıllı saat geliyor: Nasıl olacak?

OnePlus ilk akıllı saat modeli ile giyilebilir teknoloji alanına da giriş yapıyor gibi duruyor. Ortaya çıktığı kadarıyla OnePlus imzalı bir …

OnePlus’tan ilk akıllı saat geliyor: Nasıl olacak?

OnePlus ilk akıllı saat modeli ile giyilebilir teknoloji alanına da giriş yapıyor gibi duruyor. Ortaya çıktığı kadarıyla OnePlus imzalı bir akıllı saat yakında geliyor. Hatırlatmak gerekirse OnePlus 8T yakın zaman önce tanıtılmıştı. OnePlus Buds Z’nin de ardından şirketin giyilebilir teknoloji için de çalıştığı ”sızdırılan akıllı saat çizimlerinden” ortaya çıktı.

OnePlus ilk akıllı saat modeli ile karşımızda

OnePlus imzalı akıllı saatler hakkında ilk bilgiler 2016 yılında ortaya çıkmıştı. Şirket bir süredir üzeride çalıştığı bu cihaz için paylaşım yaptı. OnePlus’ın kurucu ortağı Carl Pei, Twitter hesabında benzer OnePlus akıllı saat tasarım çizimlerini paylaşmıştı. 2016 yılında yapılan bu paylaşımın ardından, bazı aşamalar geçilmiş gibi duruyor.

2016 yılında paylaşılan tasarım çizimleri

Ortaya çıkan akıllı saat çizimlerinin ötesinde, OnePlus’ın ilk akıllı saati hakkında henüz çok şey bilmiyoruz ve planlanan tasarımının 2016 yılında bu çizimlerde gördüğümüzden farklı olup olmadığı da kesin değil. Bunun yanında akıllı saat muhtemelen Google’ın diğer Android akıllı saatlerine güç veren Wear OS’a sahip olacak gibi duruyor.

OnePlus’ın Hindistan resmî Twitter hesabından yapılan paylaşımda görüldüğü üzere, OnePlus ekosistemi oluşturulmak isteniyor ve bu yolda akıllı saat önemli bir adım olarak görülüyor. Tahmin edebileceğiniz üzere akıllı saat, OnePlus Watch olarak isimlendirilecek gibi duruyor. OnePlus ilk akıllı saat karşımıza ne zaman çıkar bilmiyoruz ancak, markanın sevenleri tarafından merakla beklendiğini söylemek mümkün.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası