Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

OnePlus 5 Oreo inceleme

OnePlus 5 çin bölgesel dağıtımı başlayan Android Oreo işletim sistemi güncellemesi global olarak dağıtıldı. OnePlus 5 Oreo güncellemesine ve neler getirdiğini yakından bakıyoruz. 

  • 18 Ocak 2018
  • 112 kez görüntülendi.
OnePlus 5 Oreo inceleme

Kısa bir sürece önce OnePlus 5 modeli için bölgesel dağıtımı başlayan Android Oreo işletim sistemi güncellemesi global olarak dağıtıldı. Bu videomuzda OnePlus 5 Oreo güncellemesine ve neler getirdiğini yakından bakıyoruz.

OnePlus 5 Oreo güncellemesi hangi yenilikleri getiriyor?

OnePlus 5 için Android Oreo global dağıtımı OxygenOS 5.0.1 sürüm güncellemesi ile telefonun işletim sistemi Android 8.0.0 oldu.

Yaklaşık 1.6 GB dosya boyutuna sahip olan güncelleme, arayüz ve deneyim noktasında önemli yenilikler içeriyor. Özellikle kamera ve galeri arayüzündeki değişikliklerin dikkat çekici olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bu yenilik ile birlikte gelen diğer özellikleri ise yayınlanan changelog ile bulabilirsiniz. Bu listeyi sizler için derledik.

OxygenOS 5.0.1 ile Android 8.0.0 güncellemesi Launcher Shelf için optimizasyonlar yapıldı Fotoğraflar Shot on OnePlus üzerinden yüklenebilecek Kamera Yeni kamera arayüzü Fotoğraf kalitesinde optimizasyonlar yapıldı Portre Modu için güzellik efekti eklendi Galeri Fotoğrafların haritada görüntülemek için “Yerler” sekmesi eklendi Hesap makinesi Hesaplama geçmişi eklendi Saat Alarma takvim eklendi Sistem Paralel Uygulamalar özelliği Hızlı Ayarlar için yenilenmiş tasarım Lift Up görüntüleme için yenilenmiş tasarım Ekran kalibrasyonu için “Uyarlama Modu” eklendi Wi-Fi optimizasyonları yapıldı Battery Saver optimizasyonları yapıldı Android Güvenlik Güncellemesi Aralık 2017 versiyonu yüklendi

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/oneplus-5-oreo-inceleme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik