SonTakip

OnePlus 3 ve 3T için Android 7.0 çıktı!

OnePlus, akıllı telefonları OnePlus 3 ve OnePlus 3T için söz verdiği gibi Android 7.0 Nougat güncellemesinin dağıtımına başladı. Peki, akıllı telefonlar hangi yenilikleri kazandı?

OnePlus 3 ve 3T için Android 7.0 çıktı!

OnePlus 3 ve OnePlus 3T akıllı telefonlar için Android 7.0 Nougat sonunda çıktı. İşte, yeni sürüm Android mobil işletim sistemine kavuşan OnePlus 3 ve OnePlus 3T ile ilgili detaylar.

OnePlus 3 ve OnePlus 3T akıllı telefonlara Android 7.0 Nougat yayımlandı

Kasım ayında OnePlus tarafından OnePlus 3 ve OnePlus 3T için Aralık ayında Android 7.0 Nougat’ın sunulacağı açıklanmıştı. Şirket sözünde durdu ve Aralık ayının son gününde güncellemeyi kullanıcılarına sundu.

OnePlus 3 ve OnePlus 3T için stabil yapıdaki Android güncellemesinin dağıtımına kademeli olarak başlandığı belirtiliyor. Bu anlamda tüm kullanıcılar için geçiş sürecinin önümüzdeki günlerde tamamlanacağını söyleyebiliriz.

OnePlus akıllı telefonları için OxygenOS 4.0’da tahmin edeceğiniz üzere değişikliklerde sunuluyor. Bu değişikler arasında; yeni bildirim tasarımı, menü tasarımı için yeni ayarlar, çoklu pencere görünümü, bildirimleri doğrudan yanıtlama, özel DPI desteği, durum çubuğu ikon seçenekleri eklemeleri, geliştirilmiş raf özelleştirmeleri yer alıyor.

Kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için çalıştıklarını ve geri bildirimler doğrultusunda çalışmalarını devam ettireceklerini belirten OnePlus, daha iyi optimizasyon ve bazı anahtar bölgelerde geliştirmeler yaptıklarının da altını çiziyor.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/oneplus-3-ve-3t-icin-android-70-cikti-78162

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası