SonTakip

One UI 3 kullanıcı arayüzü için tarih ortaya çıktı

Samsung, yeni kullanıcı arayüzü One UI 3 için şimdiye kadar bir takvim yayınlanmamıştı. Galaxy S20 ve Note 20 serisi için yayınlanması beklenen …

One UI 3 kullanıcı arayüzü için tarih ortaya çıktı

Samsung, yeni kullanıcı arayüzü One UI 3 için şimdiye kadar bir takvim yayınlanmamıştı. Galaxy S20 ve Note 20 serisi için yayınlanması beklenen arayüz için ilk tarih bilgisi Malezya’dan geldi. Peki One UI 3 arayüzü güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

One UI 3 kullanıcı arayüzü güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Samsung, One UI 3 güncellemesi tarihi için şimdiye kadar ser verip sır vermedi. Dün ortaya çıkan bilgilere bakılırsa Samsung Malezya sayfasında güncelleme tarihi ortaya çıktı.

Samsung Malezya sayfasında, Kasım 2020 sonrasında yayınlanacağını açıkladı. Bu verilen tarihin Malezya için özel olma ihtimali de var. Buna göre Samsung ABD ve Amerika’da Kasım ayında Galaxy S20 ve Note 20 serisi için yayınlamaya başlayabilir.

Türkiye için şimdilik bir tarih ortaya çıkmasa da, tahminler Aralık ayı ve sonrasında One UI 3 arayüzü güncellemesinin ortaya çıkabileceği yönünde. Android 11 işletim sistemi üzerine kurulan bu kullanıcı arayüzü, çok daha gelişmiş özelliklerle karşımıza çıkacak.

One UI 3 arayüzü, her zaman açık ekranın kişileştirilmesine olanak tanıyan bir yapıda karşımıza çıkacak. Buna göre kilit ekranına widget eklemek de mümkün hale geliyor. Yine her zaman açık ekran için de daha fazla özelleştirme seçeneği ve widgetlarda bu ekrana eklenebilecek.

Yine Samsung sanal asistanı Bixby, bu yeni arayüzü ile birlikte yeni yeteneklere kavuşacak. Kamera yazılımı tarafında ise geliştirilmiş otomatik odaklama ve otomatik pozlama işlevi daha da geliştirilmiş olarak karşımıza çıkacak. Yüksek yakınlaştırma seviyelerinde ayın fotoğraflarını çekerken iyileştirilmiş sabitleme özelliği de One UI 3 ile kullanıcılara sunulacak.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası