SonTakip

Note 9 Android Pie güncellemesi için gün sayıyor!

Note 9 Android Pie güncellemesi için gün sayıyor!

Galaxy Note 9 modeli kullanıcıları, bir süredir beta Android Pie deneyimini yaşamakta. Yine de hem kararlı sürümü bekleyenler için, hem de beta sürümü kullanmayanlar için Android Pie’nin ne zaman yayınlanacağını öğrendik. Samsung canlı destek üzerinden aldığımız destekte, Galaxy Note 9 modelinin önümüzdeki ay içinde kararlı sürüme kavuşacağı bilgisini edindik. Peki Galaxy Note 9 Android Pie sürümüne ne zaman kavuşacak?

Galaxy Note 9 için Android Pie beta yayınlandı!

Galaxy Note 9 kullanıcılarına müjdeli bir haberimiz var. Geçtiğimiz saatlerde yaşanılan gelişme ile birlikte merakla beklenilen Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi dağıtılmaya başlandı!

Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi ne zaman  yayınlacak?

Samsung canlı destekten aldığımız bilgiler doğrultusunda, Galaxy Note 9 modeline 15 Ocak tarihinde güncellemenin sunulacağını öğrendik. Aralık ayının başından itibaren beta sürümü kullanıma açıktı. Bu süreçte kullanıcılar meraklarını beta sürümle gidermiş olsa da, kararlı sürüm tarihi de merak konusuydu.

Geçtiğimiiz günlerde Samsung Galaxy S9 ve S9+ modelleri Android Pie güncellemesine kavuşmuştu. Bu anlamda S9 serisinin, güncellemeye beklenenden biraz daha erken kavuştuğunu söylememiz mümkün. Diğer taraftan rakip amiral gemilerinin ise, kararlı sürümleri ne zaman kullanıma sunacağını henüz bilmiyoruz.

Samsung’un genelde yazılım güncellemeleri konusunda, rakiplerinden daha geç davrandığını biliyoruz. Ancak One UI arayüzünün bu konuda Samsung’a bir şeyler kattığını düşünmemiz doğru gibi gözüküyor. Eğer kararlı sürümden önce Pie sürümünü deneyimlemek isterseniz, beta sürümlere göz atabilirsiniz.

 

https://shiftdelete.net/galaxy-note-9-android-pie

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası