Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi

Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi

Dijital içerik platformu Netflix’te, özellikle Corona virüs salgını nedeniyle bugünlerde çok fazla kullanıcı vakit geçiriyor. Sitede en çok izlenen yapımlar ise değişmeye devam ederken, platform yeni içerikler de eklemeyi sürdürüyor. Bugün beklenildiği gibi listenin zirvesinde La Casa De Papel yer alıyor. Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi içerikleri, size izleyeceğiniz yapımı seçmek için kolaylık tanıyabilir.

La Casa De Papel 4. sezon inceleme + Bonus

La Casa De Papel, Cuma günü yeni sezonu ile karşımıza çıktı. La Casa De Papel 4. sezon inceleme videosu ile karşınızdayız. Aynı zamanda bonus bir içerik ile karşınızdayız.

Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi! İlk iki sırayı La Casa De Papel kaptı!

Geçtiğimiz günlerde Netflix Türkiye’de bugünün Top listesi zirvesinde ‘Freud’ vardı. Fakat La Casa De Papel’in 4. sezonunun yayınlanmasıyla birlikte zirve el değiştirdi ve listede birçok yapımın sıralamadaki yeri de bununla birlikte değişti.

1 – La Casa De Papel

Bugün en çok izlenen yapımın La Casa De Papel olması kimseyi şaşırtmadı. Bir süredir yeni sezonu beklenen dizinin, 4. kısmının platformda yerini almasıyla birlikte en çok izlenen içerik olması bir oldu diyebiliriz. Sosyal medyada da hakkında fazlaca konuşulan yapımın bir süre daha listenin ilk sırasında kalması bekleniyor.

2 – La Casa De Papel Fenomen

Belgesel niteliğindeki bu yapım ise listenin 2. sırasında karşımıza çıkıyor. La Casa De Papel Fenomen, dizinin neden ve nasıl dünyaca popüler bir yapıma dönüştüğünü ele alıyor. Bu belgesel de bir süre daha popülerliğini koruyabilecek gibi görünüyor.

3 – Freud

Freud, bir süredir listenin zirvesinde yer alıyordu. Fakat La Casa De Papel’in yeni sezonunun yayınlanmasıyla birlikte 3. sıraya geriledi. Dizi tahmin edilebileceği üzere, psikanalitik kuramın kurucusu Sigmund Freud‘u merkezine alıyor. 19. yüzyılda Viyana‘da, adını duyurmaya istekli ve başarıya aç bir genç olan Freud, kanlı bir gizemi çözmek için bir medyum ve bir dedektifle birlikte çalışıyor. Öte yandan dizinin yayınlanan ilk sezonu 8 bölümden oluşurken, bir bölümün süresi yaklaşık bir saat olarak karşımıza çıkıyor.

1 2 3

https://shiftdelete.net/netflix-turkiye-de-bugunun-top-10-listesi-icerikleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası