SonTakip

Netflix Türkiye, Instagram takipçisini kırmadı!

Netflix Türkiye imzalı Atiye, yeni sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkmıştı. İlk sezonun ardından heyecanlı bir maceraya atılmış olan Atiye …

Netflix Türkiye, Instagram takipçisini kırmadı!

Netflix Türkiye imzalı Atiye, yeni sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkmıştı. İlk sezonun ardından heyecanlı bir maceraya atılmış olan Atiye, diğer Netflix Türkiye yapımlarına göre daha olumlu eleştiriler almıştı. Netflix Türkiye’nin Instagram hesabı üzerinden bir süredir çok sık ”Atiye dizisi” paylaşımları yapması takipçileri tarafından eleştirilmişti. Netflix Türkiye bu eleştirileri yapan takipçilerini kırmadı. Netflix Türkiye Instagram hesabının açıklaması değişti.

Netflix Türkiye Instagram hesabının açıklaması: Atiye Fan Club olarak değişti

Netflix Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından bir süredir yapılan Atiye paylaşımları takipçilerin de ilgisini çekmişti. Paylaşımların altına yapılan ”Sayfanın adını Atiye Fan’‘ diye değiştirin yorumu yapan bir takipçisine kayıtsız kalmayan Netflix Türkiye Instagram hesabının açıklamasını değiştirdi. Açıklamasını güncelleyen yaklaşık 3 milyon takipçili hesabın açıklama kısmında artık ”Atiye Fan Club” yazıyor.

Hesabın açıklama kısmının altında yer alan İnternet sitesi linkinde ise, Atiye dizisi kampanyası bulunuyor. Kendi afişinizi oluşturmayı sağlayan bu İnternet sitesi, ”Tüm mucizelerinle #SENHERKADINSIN” etiketi vurgulanıyor. Atiye ile aynı pozu vermeyi içeren bu kampanyanın duyurulması adına yapıldığını düşündüren açıklama güncellemesi gerçekten de dikkat çekmiş gibi duruyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası