Netflix otomobillere girmeye başladı

  • 27 Eylül 2019
  • 123 kez görüntülendi.
Netflix otomobillere girmeye başladı

Tesla, yaptığı yeniliklerle tüketicilerin ve teknoloji meraklılarının yakından takip ettiği bir elektrikli araç üreticisi olmayı sürdürüyor. Otomobilleri için yazılım güncellemeleri yayınlayan ve otomobilleri yepyeni özelliklere kavuşturan şirket bu kez Netflix hamlesi yaptı. Tesla Netflix uygulaması için harekete geldi.

Breaking Bad filmi yeni fragmanı ile karşımızda

Breaking Bad filmi fragmanı uzun versiyonuyla karşımıza çıktı. El Camino adlı film Jesse Pinkman karakterinin çatışma sonrası hayatını temel alıyor. Peki yeni fragman nasıl ipuçları barındırıyor?

Software Version 10.0: Your brand new Tesla is here.

Buckle up, we have a lot to get through ⬇️

— Tesla (@Tesla) 26 Eylül 2019

Tesla Netflix uygulaması ile yeni dönem başlıyor

Tesla’nın bu hamlesiyle birlikte Netflix otomobillere girmeye başlıyor. Uygulamayı daha fazla otomobil markasında görür müyüz şimdilik bilinmiyor ancak Tesla’nın oyun, müzik ve eğlence ile ilgili bu hamlesi çıtayı yükseltiyor diyebiliriz.

Yazılım güncellemesi ile Netflix, YouTube ve Hulu uygulamaları otomobillere ekleniyor. Tabii bu akış servislerinin kullanılabilirliği bölgedeki kullanılabilirlik durumuna bağlı olacak.

Spotify Premium da otomobilden çıkan uygulamalar arasına katılıyor.

Tesla’nın yeni yazılım güncellemesi Car-aoke modu isimli bir modu da içeriyor. Bu mod tahmin edeceğiniz gibi sürücü ve yolcuların otomobil içinde karaoke yapmasını sağlıyor. Aynı zamanda ‘Şanslı hissediyorum’ ve ‘Açım’ gibi navigasyon özellikleri de güncelleme ile gelenler arasında.

Gelen yeni multimedya özelliklerinin, park yeri ararken, çocukların okuldan çıkmasını beklerken ya da herhangi biri ile buluşmayı beklerken otomobil için keyifli vakit geçirilmesine yardımcı olacağı söyleniyor. Sürüş esnasında bu özelliklerin dikkat dağıtabileceğinden dolayı erişilebilir olmayacağını belirtelim.

https://shiftdelete.net/netflix-otomobillere-girmeye-basladi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası