SonTakip

Microsoft’tan Windows 10X’in olası Başlat Menüsü

Microsoft, Facebook üzerinden paylaştığı görseller ile çift ekranlı cihazlar için geliştirdiği Windows 10X’te Başlat Menüsü’nü yeniden …

  Microsoft’tan Windows 10X’in olası Başlat Menüsü

  Microsoft, Facebook üzerinden paylaştığı görseller ile çift ekranlı cihazlar için geliştirdiği Windows 10X’te Başlat Menüsü’nü yeniden tasarladığını gösteriyor. Paylaşılan görsellerde olası Başlat Menüsü tasarımı da kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Görüldüğü üzere, Windows 10X’in olası Başlat Menüsü ortaya çıkmış oldu. Windows 10Xin, Windows 10’a oranla daha sade görünmesi bekleniyor.

  Windows 10X’in olası Başlat Menüsü

  Teknoloji devi Microsoft’un, bir süredir Windows 10X olarak adlandırılan yeni bir işletim sisteminin geliştirilmesi üzerinde çalıştığı biliniyor. Bu sistem için oldukça gizli kapaklı bir geliştirme süreci geçiren şirket, yakın zaman önce paylaştığı görseller ile en azından tasarımı hakkında fikir veriyor.

  Başlat Menüsü, insanların masaüstü bilgisayarlarında en çok kullandıkları Windows özelliklerinden birisi. Hal böyle olunca Microsoft bu alan için farklı ve fonksiyonel çalışmalar yapıyor. Bu çalışmanın bir sonucu olarak paylaşılan yeni menü, fonksiyonel tasarımıyla dikkat çekiyor.

  Windows 10X‘in tasarımında minimal bir çizgiye geçildiği rahatlıkla görülüyor. Son zamanlarda tüm söylentilere rağmen Başlat Menüsü hakkında yapılan paylaşım, daha modern görünüme işaret ediyor. Bakalım Microsoft bu tasarım çizgisini devam ettirecek mi?

  Windows 10X Başlat Menüsünün kendisi tam anlamıyla Windows 10’a geçiş yapmasa da, bazı bölümleri yakında masaüstündeki herkes için yayınlanmaya başlanacak deniyor.

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası