SonTakip

Microsoft Flight Simulator 2020 etkileyici görüntüler!

Prepar3D ve X-Plane 11 gibi yapımlar son dönemde popülerlik kazanmayı başarmış olsa da, uçuş simülatörü denildiğinde 1982 yılında ilk sürümü …

Microsoft Flight Simulator 2020 etkileyici görüntüler!

Prepar3D ve X-Plane 11 gibi yapımlar son dönemde popülerlik kazanmayı başarmış olsa da, uçuş simülatörü denildiğinde 1982 yılında ilk sürümü yayınlanan yıllarca güncellenen Microsoft Flight Simulator akıllara kazınmış durumda. Şu anda geliştirme çalışmaları tüm hızıyla devam eden Microsoft Flight Simulator 2020 sürümünden etkileyici görüntüler gelmeye devam ediyor.

Alpha sürümünden alındığı belirtilen, Boeing 757 yolcu uçağını gördüğümüz ekran görüntülerine bakıldığında, oyun mu gerçek mi? sorusu akıllara geliyor. Zaten MFS 2020 duyurulduğu dönemden bu yana en büyük tartışma grafikler.

Microsoft Flight Simulator 2020 görüntüleri oldukça etkileyici!

Microsoft’un paylaşmış olduğu bu grafikler oyun piyasaya sürüldüğünde aynı düzeyde karşımıza çıkarsa, son dönemde oyuncuları etkileyen en iyi yapımın Microsoft Flight Simulator 2020 olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira, inanılmaz derecede gerçekçi bir dünyada, son derece ayrıntılı grafikler ve birbirinden popüler uçaklar ile uçmak mümkün olacak.

Gece / gündüz farklarının yanı sıra zorlu hava koşullarının en iyi şekilde kullanıcılara aktarılacağı dile getiriliyor. Tabi, bu grafiklere ulaşmanın bir bedeli olacak. En iyi deneyimi sağlamak için RTX 2080 ekran kartı, 32 GB RAM, 150 GB SSD ve 50 Mbps internet bağlantısı gerekiyor.

50 Mbps internet ne alaka? dediğinizi duyar gibiyiz. Paylaşılan raporlara göre bu grafikler oyun sırasında bilgisayarınıza çekilecek. Yani siz uçmaya başladığınızda bir sonraki bölümde göreceğiniz grafikler internet üzerinden hızlıca indirilecek ve bu sayede depolama tarafında bir sorun yaşanmayacak.

Grafiklerin internetten indirilecek olmasındaki bir diğer neden, inanılmaz derecede gerçekçi olmaları ve süper bilgisayarlarda işlenmeleri. Aksi takdirde bu kadar gerçekçi grafiklerin 1 – 2 TB’lık bir diske bile sığması pek mümkün değil.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası