SonTakip
İSTANBUL 30°C

Az Bulutlu

Diğer Şehirler →

Mafia Definitive Edition tartışmalı bölümle geliyor

Her hikayeli oyunun tartışmalı bir bölümü vardır, GTA serisinin helikopter bölümü gibi oyuncuları çileden çıkaran bölümler hafızamızda hep bir …

  Mafia Definitive Edition tartışmalı bölümle geliyor

  Her hikayeli oyunun tartışmalı bir bölümü vardır, GTA serisinin helikopter bölümü gibi oyuncuları çileden çıkaran bölümler hafızamızda hep bir yer tutuyor olacak. Mafia Definitive Edition da serideki eski oyunların içerisinde en zor bölüm olan yarış bölümü ile birlikte gelecek. Üstelik bölümde oyunculara hiçbir kolaylık sağlanmayacak.

  Tartışmalı bölümün oyuna tekrar ekleneceğini duyuran yapımcı Hangar 13′ün açıklaması da tuhaf oldu.

  Mafia Definitive Edition yarış bölümünü aynen içerecek

  İlk oyunun baştan geliştirilen, günümüz standartlarına uygun yeni Mafia oyunu merakla beklenen oyunlar arasında. Bu bekleyiş devam ederken gündemde üzücü haberler de görebiliyoruz. Bir dönem oyundaki yarış bölümünü tamamlamak için haftalarını harcayan oyuncular bu çileyi bir kez daha yaşayacak.

  Mafia Definitive Edition için konuşan Haden Blackman, oyunda bu bölümün neden olacağını açıkladı. Blackman’in açıklaması şu şekilde oldu: “Bu bölümü geçmek bir onur gibiydi, bu yüzden bir değişiklik olmayacak.”

  Bu açıklama bazı oyuncuları oyunun dokusunu koruduğundan dolayı yeterli buldu. Tahminime göre bu bölümü geçmekte başarısız olmuş oyuncular Hangar 13 stüdyosunu kınadı.

  Yeni Mafia oyununda zor bölümleri atlamak için bir yol daha var, oyunların hazır kayıt dosyaları internet üzerinde yayınlanıyor. Sonuç olarak bir PC oyuncusu bu bölümü kolayca atlayabilir fakat konsol oyuncuları için aynı yolu öneremeyeceğim.

  Bakalım ilerleyen zamanlarda oyunla ilgili ne tür gelişmelere şahit olacağız…

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası