SonTakip

Mafia 3 için Yeni Video Geldi

Bir haftanın ardından yeni bir Mafia 3 videosu ile tekrar heyecanımız artıyor. Gündeme gelen video ile yeni bir karakterimiz olan The Voodoo Queen’i yakından tanıyoruz.

Mafia 3 için Yeni Video Geldi

Hatırlayacak olursanız, geçtiğimiz hafta içerisinde Mafia 3 için yeni bir video karşımıza çıkmıştı. Yayımlanan video ile ana karakterimiz olan Lincoln Clay’i yakından tanıma fırsatı bulmuştuk. Bugün ise ailemiz içerisinde yer alan bir isim olan Cassandra odaklı yeni bir video bizlerle buluştu.

The Voodoo Queen lakabı ile yapımda yerini alan Cassandra, Haitili bir genç kadın olarak karşımıza çıkıyor. Haitili kişileri aynı çatı altında toplayan ve liderlik yapan karakterimiz, mafya ile kan davasıyla uğraşmaktadır. Fakat, daha fazla tek başına bu olaylara dayanamayan Cassandra, ailemizdeki yerini alır.

Önüne çıkan her kim olursa, Tanrı ona yardım etsin!

Video içerisinde yer alan bu başlık ile karakterimizin bir hayli azılı olduğunu anlıyoruz. The Voodoo Queen lakaplı karakterimiz ile birlikte oyun içerisinden de birçok görüntü bizlerle buluşmuş oldu.

Cassandra karakterimizi de yakından tanıdıktan sonra; gelecek hafta içerisinde de Vito ya da Burke isimli karakterlerin tanıtılması bekleniliyor. Evet, hepiniz gibi bizler de en çok Vito isimli karakter tanıtımını merak içerisinde bekliyoruz.

Mafia 3; 7 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini alacak.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/mafia-3-icin-yeni-video-geldi-73845

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası