SonTakip

Lost Judgment’in çıkış tarihi belli oldu

Sega, Judgment’in devam oyununu yayınlayacağı tarihi açıkladı. Bu açıklamaya göre Yakuza’nın yan ürünü Judgment’in yeni oyunu “Lost Judgment” 24 …

Lost Judgment’in çıkış tarihi belli oldu

Sega, Judgment’in devam oyununu yayınlayacağı tarihi açıkladı. Bu açıklamaya göre Yakuza’nın yan ürünü Judgment’in yeni oyunu “Lost Judgment” 24 Eylül‘de oyuncularla buluşacak.

Hikaye kaldığı yerden devam ediyor

Judgment, orijinal oyunun piyasaya sürülmesinden sadece birkaç yıl sonra devam ediyor. Devam sürümünde Takayuki Yagami, “Lost Judgment” adlı bir lisede gizli göreve başlayacak. Böylelikle çözmesi gereken korkunç bir cinayet daha olan kavgacı dedektif Takayuki Yagami‘nin hikayesi kaldığı yerden devam ediyor.

24 Eylül’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X / Series S‘e gelecek Lost Judgment, Kamurocho‘nun hayali Tokyo bölgesi ve yeni yer Yokohama olmak üzere iki ana yerde geçiyor.

Oyunun gündüz-gece döngüleri olacak. Yagami daha fazla dövüş stiline, gizlilik ve hareket kabiliyetine sahip olacak ve kaykayına geri dönecek.

Araştırmasının bir parçası olarak, bir Yokohama lisesine gizlice gitmesi gerekecek. Lost Judgment yapımcısı Kazuki Hosokawa‘ya göre Yagami, ciddi ana hikayeyi bazı “kahkahalar, gözyaşları, mücadeleler ve hatta belki biraz da gerilim” ile dengeleyen School Stories adlı yan görevlerde öğrencilere yardımcı olabilir.

Bunların arasında Yakuza’nın daha hafif unsurlarını Judgment destanına getirecek bir dans ritmi mini oyunu ve boks görevi de bulunuyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası