SonTakip

LG’den Android Wear 2.0 açıklaması!

LG, bazı akıllı saat modelleri için Android Wear 2.0 güncellemesinin yayınlanacağı tarihleri açıkladı. İşte LG Watch R ve Watch Urbane için güncelleme tarihleri!

LG’den Android Wear 2.0 açıklaması!

Google’ın yaşanan aksaklıklar nedeniyle adeta bir Karmaşaya dönüşen giyilebilir cihazlar için geliştirdiği Android Wear 2.0 işletim sistemi, nihayet akıllı saatler ile buluşmaya başladı.

Giyilebilir Teknoloji sektöründe akıllı saatleri ile boy göstermekte olan LG‘de, akıllı saat modelleri için Android Wear 2.0 güncellemesi hakkında bilgi veren bir açıklama yaptı.

LG akıllı saatler için Android Wear 2.0 açıklaması!

Google Plus aracılığıyla LG Mobile Global hesabı üzerinden yapılan duyuruda, LG Watch R ve Watch Urbane model akıllı saatler için Wear 2.0 güncellemesinin bu hafta yayınlanacağı açıklandı.

2. nesil LG Watch Urbane akıllı saat sahiplerinin ise, Android Wear 2.0’a kavuşmak için Mayıs ayını beklemeleri gerekiyor.

2. nesil Watch Urbane sahipleri bu gecikme için LG’ye tepki gösterirken, LTE bağlantısına sahip olması nedeniyle Wear 2.0 ile birlikte akıllı saatin çok daha iyi bir deneyim sunması bekleniyor.

Ayrıca, akıllı saatin NFC bağlantısına sahip olması, Wear 2.0 ile birlikte Android Pay desteğine kavuşur mu? sorularını akıllara getirdi.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/lgden-android-wear-20-aciklamasi-80953

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası