SonTakip

LG UV ARTCOOL klima inceleme!

Özellikle şehirde yaşayanların en büyük sorunlarından biri temiz ve kaliteli hava. Önceki yıllarda sadece büyük şehirlerde yaşayanların …

LG UV ARTCOOL klima inceleme!

Özellikle şehirde yaşayanların en büyük sorunlarından biri temiz ve kaliteli hava. Önceki yıllarda sadece büyük şehirlerde yaşayanların sorunu olan bu durum, artık büyük küçük fark etmeksizin her şehrin hatta toplu halde yaşanan her ortamın en büyük dertlerinden biri. Bu derdi çözen LG UV ARTCOOL klima inceleme videosu ile sizlerleyiz.

Pandeminin de duruma dahil olmasının ardından yeterli şekilde havalanmayan iç mekanlar insanlar için sağlık tehdidi oluşturmaya başladı. Tüketicilerinin ihtiyaçlarına ileri teknoloji ile yanıt veren LG, iklimlendirme çözümleriyle, kullanıcılarına evlerinin havasını yönetme fırsatı veriyor.

LG UV ARTCOOL klima inceleme!

LG klima, tüketicilere sunduğu daha temiz ve daha ferah havayla nefes almayı kolaylaştırıyor, kullanıcılara serin bir orman havası sunuyor. Çarpıcı tasarımlarıyla tüm mekanlara uyum sağlayan yeni, LG UV Artcool özellikle teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor.

LG UV Artcool, 4 aşamalı filtre sistemiyle her zamankinden daha temiz ve ferah hava sunuyor. Cihazın UV nano teknoloji özelliği, iç ünitesinin fanındaki kötü partikülleri yakalıyor. Ayrıca LG UV Artcool, dört aşamalı filtre sistemiyle her zamankinden daha temiz ve ferah hava sunuyor.

Cihazın UV nano teknoloji özelliği, iç ünitesinin fanındaki kötü partikülleri yakalar. Ayrıca cihaz, burada bulunan nemi otomatik ayarlar. Bu sayede iç ünitesinin hep temiz kalmasına yardımcı olur.

İyonizer özelliği ise, zararlı partikülleri yüksek oranda filtreliyor ve kokuları da gideriyor. Birlikte kullanıldığında, serinlemek için mükemmel çözüm olan LG Klimaların verdiği havayı tüm eve yayma özelliğine sahip.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası