Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kampçılara özel elektrikli kamyonet: Rivian R1T

  • 19 Mayıs 2019
  • 94 kez görüntülendi.
Kampçılara özel elektrikli kamyonet: Rivian R1T

Elektrikli otomobil üreticisi Rivian, Overland Expo’da düzenlediği lansmanıyla yeni elektrikli kamyonet modeli Rivian R1T‘yi duyurdu. Yeni model, özellikle kampçıları hedef alan özellikler ile birlikte geliyor.

Otonom Tesla’da tuhaf video kaydı!

Yetişkin içeriği yapımcısı şirket, kendi kendine giden otonom Tesla Model 3’ün içinde bir yetişkin içeriği çekti. Konsept oldukça sevildi!

Elektrikli kamyonet Rivian R1T neler sunuyor?

Kamyonet sınıfına giren Rivian R1T, 180 kWh değerinde bir batarya ile birlikte geliyor. Bunun yanı sıra bu modeli, diğer kamyonetlerden ayıran en büyük özellik, bagaj kısmında kampçılara özel bir düzenek sunması oluyor. Bu düzenek, ufak bir hamle ile masa haline gelebiliyor. Kampçılar, yemeklerini bu masada hazırlayabiliyor ve pişirebiliyor. Pişirebilmesi için elektrikli ocak da mevcut. Bu elektrikli ocak, kullanıma her zaman hazır halde bekliyor.

Bu masa yemek hazırlama ve pişirme düzeneğinin yanı sıra bir de çadır düzeneği sunuyor. Bagajın üstünde kolay kurulan çadır sayesinde kampçılar, çadırlarını kurarken hem zorlanmıyorlar, hem de yer ile temas etmek kaçınıyorlar. Daha rahat ve güvenli bir kamp deneyimi sunuyor.

Özellikle doğa severlerin işini oldukça görecek bu araç için henüz belirlenmiş bir fiyat belli değil.

https://shiftdelete.net/kampcilara-ozel-elektrikli-kamyonet-rivian-r1t

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri