SonTakip

İşte iOS 14.2 güncellemesinde belirtilmeyen özellik!

iOS 14 güncellemelerinde yer alan hatalar ile gündeme gelen Apple’ın bazı yeniliklere listesinde yer vermediği ortaya çıktı. iOS 14.2 …

İşte iOS 14.2 güncellemesinde belirtilmeyen özellik!

iOS 14 güncellemelerinde yer alan hatalar ile gündeme gelen Apple’ın bazı yeniliklere listesinde yer vermediği ortaya çıktı. iOS 14.2 güncellemesiyle iPhone 8, FaceTime HD özelliğine kavuştu.

iOS 14.2 ile iPhone 8, FaceTime HD özelliğine kavuştu

Güncelleme konusunda birçok markaya öncülük eden Apple, iOS 14 sürümüyle ne yazık bekleneni karşılayamamıştı. Neredeyse her yeni güncelleme ile beraber farklı sorunlarla gündeme gelen şirketin bazı yenilikleri güncelleme listesine eklemediği ortaya çıktı.

Apple kullanıcıları tarafından aktif olarak kullanılan ve görüntü kalitesi olarak WhatsApp, Facebook gibi uygulamalardan daha iyi konumda olan FaceTime, yeni güncellemeler ile birlikte HD kalitede kullanılabilir hale gelmişti.

Kasım ayında yayınlanan iOS 14.2 güncellemesinden sonra iPhone XR, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus gibi modellerin teknik özellikler sayfasını güncelleyen firma, güncelleme listesinde FaceTime ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Şirketin cihaz karşılaştırma sayfasına girildiğinde FaceTime HD özelliğinin eklendiği açıkça görülüyor. Şirketin güncelleme açıklamasında neden bu özelliğe yer vermediği ne yazık ki bilinmiyor. Ayrıca iPad modelleri henüz FaceTime HD özelliğine sahip değil.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası