SonTakip

İstanbul’daki sürücüsüz metroyu ilk defa denedik!

ShiftDelete.Net olarak hayatın her alanındaki farklı teknolojileri karşınıza çıkartmaya devam ediyoruz. Bu seferki videomuzda ise, İstanbul …

İstanbul’daki sürücüsüz metroyu ilk defa denedik!

ShiftDelete.Net olarak hayatın her alanındaki farklı teknolojileri karşınıza çıkartmaya devam ediyoruz. Bu seferki videomuzda ise, İstanbul Avrupa yakasındaki ilk sürücüsüz metro Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosunu gezdik. Bu metro henüz kullanıma açılmış değil ve birçok kişi tarafından da merak ediliyor. En merak edilen soru ise Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosu ne zaman açılacak sorusu. Bu soruyu da tabii ki sorduk!

İstanbul Avrupa yakasındaki ilk sürücüsüz metro

Yakın zamanda açılması beklenen metro hakkında merak ettiğimiz birçok sorumuz vardı. Aklımızdaki bu sorular ile beraber yola çıktık ve metroyu ilk defa denedik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosu ne zaman açılacak?

İstanbul’daki metro inşaatları tüm hızıyla devam ederken bu inşaatlardan bir tanesine konuk olduk. Yakın zamanda açılması beklenen metro, İstanbul’daki 2. sürücüsüz metro olacak. Üsküdar-Çekmeköy metrosundan sonra sürücüsüz bir şekilde çalışacak olan metro büyük bir alt yapıya sahip. Metro, insanların hizmetine açılmadan önce defalarca kez test ediliyor ve tüm olasılıklar deneniyor. Bu testlerden bir tanesine katıldık ve son olarak da ana merkezi sizler için görüntüledik. Son olarak ise İstanbul Metrosu Raylı Sistem Daire Başkanı Pelin hanıma da merak ettiğimiz en büyük soruyu sorduk. Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosu ne zaman açılacak?

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası