SonTakip

iPhone’da Facebook videosu nasıl indirilir?

iPhone cihazlar için Facebook video indirme işlemini nasıl yapılır sorusunun cevabını sizler için hazırladık. İçerisinde yüzbinlerce video …

iPhone’da Facebook videosu nasıl indirilir?

iPhone cihazlar için Facebook video indirme işlemini nasıl yapılır sorusunun cevabını sizler için hazırladık. İçerisinde yüzbinlerce video bulunan Facebook, maalesef kullanıcılara yerleşik bir video indirme aracı sunmuyor. Bu nedenle Facebook’tan video indirmek için geliştirilmiş yüzlerce üçüncü parti uygulama mevcut.

Facebook, Youtube kadar olmasa da video tarafında oldukça zengin bir platform. Bu nedenle çoğu zaman sevdiğimiz bir videoyu indirmek istiyoruz. Peki iPhone için Facebook video indirme işlemi en kolay nasıl yapılır? Detaylı bir şekilde yazımızda.

iPhone cihazlar için adım adım Facebook video indirme işlemi 

Kullanıcılar mobil platformlarda genellikle üçüncü parti uygulamaları tercih ediyor. Ancak burada indirme işlemini sorunsuz gerçekleştirmek için doğru uygulamayı bulmak gerekiyor. Bu nedenle iPhone’lar için size Browser and Documents Manager uygulamasını öneriyoruz. Ücretsiz olarak başarı ile kullanılan uygulama, iPhone için Facebook video indirme işlemini gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Adım 1: Browser and Documents Manager uygulamasını cihazınıza kurun.

Browser and File Manager uygulamasını indirin.

Adım 2: Uygulamayı açın. Daha sonra uygulamanın üst kısmında bir adres çubuğu karşınıza çıkacak. Buraya ”pickvideo.net” yazın.

Adım 3: Karşınıza çıkan ekranda Facebook simgesini seçin.

iPhone cihazlarda Facebook video indirme işlemi için uygulamanın üst kısmında bulunan adres çubuğuna ”pickvideo.net” yazın.

Adım 4: Açılan ekrandaki bölüme indirmek istediğiniz Facebook videosunun URL‘sini yapıştırın ve ”İndir” seçeneğine tıklayın.

Açılan ekrana indirmek istediğiniz videonun URL’sini yapıştırın.

Adım 5: İndirme işlemi başlayacaktır. Video indirme işlemi bittikten sonra uygulamanın ”Dosyalar” sekmesinden videoyu bulun ve yan tarafında bulunan üç noktaya tıklayın.

Video indirme işlemi bittikten sonra ilk önce dosyalar sekmesine bulun. Daha sonra videonun yanında bulunan üç noktaya tıklayarak ”Aç” seçeneğine basın.

Adım 6: Ardından ”Videoyu Aç” seçeneğine tıklayın. Açılan pencereden ”Videoyu kaydet” seçeneğine tıkladıktan sonra iPhone’lar için Facebook video indirme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Daha sonra ”Videoyu Kaydet” seçeneğine tıklayarak videoyu iPhone cihazınıza tamamen kaydedebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları eksiksiz uyguladığınız takdirde dilediğiniz Facebook videosu iPhone cihazınıza inecektir.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası