SonTakip

iPhone ile çekilmiş yeni dikey sinema filmi yayınladı

Apple, iPhone kameralarının ne kadar güçlü olduğunu göstermek adına girişimlerine devam ediyor. Apple’ın resmi YouTube kanalında iPhone 11 Pro …

  iPhone ile çekilmiş yeni dikey sinema filmi yayınladı

  Apple, iPhone kameralarının ne kadar güçlü olduğunu göstermek adına girişimlerine devam ediyor. Apple’ın resmi YouTube kanalında iPhone 11 Pro kullanılarak dikey sinema ile çekilmiş kısa film The Stunt Double yayınlandı.

  iPhone ile çekilmiş dikey sinema The Sunt Double yayınlandı

  Tamamı iPhone 11Pro ile çekilen, Oscar ödüllü Damien Chazelle‘in çektiği The Stunt Double isimli kısa film dikey sinema özelliği taşıyor. 9 dakikalık film, gelecekteki sinema deneyimimiz için bizlere büyük ipuçları sunuyor.

  Yayınlanan kısa film için Apple; “iPhone 11 Pro’da çekilen Damien Chazelle imzalı kısa film The Stunt Double, Dikey Ekran görünümüyle film tarihinde yolculuğa çıkmak için yeniden tasarlandı. Aksiyon filmlerinden sessiz filmlere, casus filmlerinden vahşi batıya kadar bildiğimiz ve sevdiğimiz film büyüsünü yeniden şekillendirip modernize etmeyi izleyin” açıklamasında bulundu.

  Filmde insanların kendi sinema görüntüsünü nasıl yaratabileceğini, dikey ekran kullanarak nasıl yaratabileceğini ve geniş açılı lenslerin püf noktalarına dair birçok önemli bilgi bulunuyor.

  The Stunt Double kamera arkası görüntüleri

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası