SonTakip

iPhone 12 Mini boyutunu gösteren video yayınlandı!

Ailenin en küçük akıllı telefonu olan iPhone 12 Mini ön siparişinden önce boyutunu gösteren bir video yayınlandı. Beklenmeyen bu videoda yeni …

iPhone 12 Mini boyutunu gösteren video yayınlandı!

Ailenin en küçük akıllı telefonu olan iPhone 12 Mini ön siparişinden önce boyutunu gösteren bir video yayınlandı. Beklenmeyen bu videoda yeni tanıtılan akıllı telefonun boyutları açık ve net bir şekilde görüldü.

iPhone 12 Mini boyutunu gösteren video

Akıllı telefon Romanyalı teknoloji blog yazarı ve YouTuber George Buhnici’nin videosunda görüldü. YouTuber, akıllı telefonu iPhone 12 ve 12 Pro ile karşılaştırdığı cihazın ayrıntılı bir uygulamalı videosunu yayınladı.

Cihazın temel özelliklerini tekrar hatırlatacak olursak; 131,5 x 64,2 x 7,4 mm ve 135 gram olarak kullanıcıların karşısına çıktı. iPhone 12 Mini ilk defa seriye yeni telefon olarak girecektir. Apple’ın en yeni mobil işlemcisine sahiptir.

Tek el ile rahat bir şekilde kullanılabilen bir iPhone olarak beğenilecek mi? iPhone 12 Mini ve 5.4 inçlik Süper Retina XDR OLED’i 12, 12 Pro ve geçen yılki 11 Pro Max’e karşı görüyoruz ve hepsi yeni telefonun gerçekte ne kadar küçük olduğunu doğruluyor. YouTuber ayrıca 12 Mini’nin ne kadar cepte olduğuna dikkat çekiyor ve ayrıca bize normal iPhone 12 ile aynı olan hem arka hem de ön kamerayı incelemeyi de unutmuyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası