iPhone 11 ile AirDrop özelliği uçacak

  • 11 Eylül 2019
  • 41 kez görüntülendi.
iPhone 11 ile AirDrop özelliği uçacak

Apple’ın uzun süredir heyecanla beklenen 10 Eylül etkinliği sonunda gerçekleşti. Etkinlikle birlikte en yeni iPhone modelleri tanıtıldı. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin tüm özellikleri lansman ile birlikte netlik kazandı. Yeni telefonlarda kullanılan U1 çipi de en dikkat çekici detaylar arasında yerini aldı. U1 çipi, iPhone 11 AirDrop özelliğini daha da pratik hale getiriyor.

Apple iPhone 11 ön inceleme

iPhone 11 ön inceleme videosu ile karşınızdayız. 10 Eylül tarihinde düzenlenen etkinlik kapsamında tanıtılan en uygun fiyatlı model iPhone 11 oldu. İşte iPhone 11 özellikleri ve fiyatı!

iPhone 11 AirDrop özelliği kademe atlıyor

AirDrop, Apple ekosistemindeki cihazların birbiriyle hızlı ve kayıpsız bir şekilde fotoğraf ve video gibi dosyaları paylaşmasına yardımcı oluyor. iPhone 11‘de kullanılan yeni çip ile birlikte bu deneyim daha iyi bir hale geliyor. Apple’ın en yeni telefonlarında bazı konum izleme özelliklerini kontrol eden U1 Ultra Geniş Bant teknolojisi kullanılıyor. Lansmanda açıklanan bu teknolojinin detayları, lansmanın hemen ardından ortaya çıktı.

Teknolojinin kattığı en büyük yeniliklerden biri AirDrop dosya paylaşım teknolojisinde karşımıza çıkıyor. iPhone 11 serisi bir cihazla AirDrop üzerinden dosya aktarımı daha kolay hale geliyor. U1 donanımlı aygıtlar birbirini daha kolay bir şekilde buluyor. Kullanıcı U1 ve iOS 13 ile iPhone’ununu bir başkasına doğru yönlendirebiliyor. Böylece AirDrop yönlendirilen cihaza öncelik veriyor. Tüm bunların sonucunda dosya aktarımı daha kısa sürede gerçekleştiriliyor.

U1 ayrıca Bluetooth bağlantılarının da daha iyi yönetilmesine yardımcı oluyor. Böylece AirPods gibi Apple cihazlarıyla iPhone’lar arasında daha iyi ve hızlı bağlantı kuruluyor.

https://shiftdelete.net/iphone-11-ile-airdrop-ozelligi-ucacak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri