Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

iPad için Photoshop beta kayıtları başladı

  • 14 Mayıs 2019
  • 53 kez görüntülendi.
iPad için Photoshop beta kayıtları başladı

Adobe Photoshop farklı şekillerde, mobil cihazlarda kullanılabilir olsa da uygulamanın masaüstü sürümüyle karşılaştırıldığında önemli eksiklikler ortaya çıkıyor. Geçen yıl alınan kararla birlikte Adobe, Photoshop’u iPad’e getirmeye karar vermişti. Şimdi ise iPad için Photoshop beta sürümüne dair bir açıklama yapıldı.

Twitter konum verilerini yanlışlıkla paylaştı!

Twitter kullanıcıların konum verilerini bir hata sonucu üçüncü taraf reklam verenler ile paylaştı. Söz konusu hata sonrası özür mesajı yayınlayan Twitter konum hatasının hızla düzeltildiğini belirtti.

iPad için Photoshop beta sürümü kayıtları başladı

iPad için Photoshop için resmi bir tarih ortaya yok. Ancak beta sürüm için kayıtların başladığını açıklandı. Bunun için yapılması gereken buraya tıklayarak ilgili formu doldurmak. Tabii her başvurunun kabul edileceğine dair bir garanti olmadığını da hatırlatmak gerekiyor.

iPad için Photoshop sürümü şirket tarafından yapılan açıklamaya göre masaüstü sürüme oldukça benziyor. Masaüstünde kullanılan tüm komutlar burada da kullanılabiliyor. Masaüstünde çalışılan bir işe rahatlıkla iPad üzerinden devam edilebileceği söyleniyor.

Yeni uygulamanın resmen ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Aynı şekilde fiyatlandırma ile ilgili de bir açıklama yok. Uygulama bağımsız olarak satın alınabilir ya da Adobe’in Creative Cloud aboneliğinin bir parçası olarak kullanılabilir. Bununla ilgili net bilgiyi ilerleyen zamanda öğreneceğiz.

https://shiftdelete.net/ipad-icin-photoshop-beta-kayitlari-basladi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri