SonTakip

iOS için Shazam ile dinlerken söyleyin!

iOS için Shazam bundan böyle tanıdığı şarkılara kolaya eşlik etmenizi sağlayacak gerçek zamanlı şarkı sözü eş zamanlama özelliğini getirdi.

iOS için Shazam ile dinlerken söyleyin!

Shazam uygulaması yeni özelliklerle güncellenerek daha da keyifli bir hale gelmiş durumda. iOS için Shazam 11.7 sürümü ile birlikte arayüzde düzenlemelerin yanı sıra, gerçek zamanlı şarkı sözü eş zamanlama özelliği geliyor.

iOS için Shazam gerçek zamanlı şarkı sözü eş zamanlama sunuyor!

Uygulama bundan böyle şarkı sayfaları için yeni bir tasarım sunuyor. Bunlar tam olarak uygulama bir şarkıyı tanıdıktan sonra karşınıza çıkan sayfa. Artık gerçek zamanlı şarkı sözleri için sunulan destekle, o şarkıyı dinlerken sözlerini görüp anlayarak eşlik etmeniz bile mümkün.

Ek olarak, bir şarkıyı Shazam’ladıktan sonra sonuçları ve sanatçının bir fotoğrafını göreceksiniz. Bunun da ilk etapta keşfetmek istediğiniz müziğe odaklanmanızı sağlayacağı belirtiliyor. Yeni sonuç menüsünün de şarkı sözleri, videolar ve daha fazlası için pratik bir mağaza olacağı vurgulanıyor. Spotify ve Apple Music abonelerinin tanınan şarkıyı kolayca oynatma listelerini eklemesi için de kolaylıklar güncellemenin yenilikleri arasında.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/ios-icin-shazam-ile-dinlerken-soyleyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası