SonTakip

iOS 13.6 Beta 3 çıktı! iOS 14’teki özellik geliyor!

Apple, iOS 14 Beta sürümünü geliştiricilerin kullanımına sunulmuş olsa da, neredeyse 3 ay daha iOS 13 ile yolda devam edecek. Bu kapsamda iOS 13 …

  iOS 13.6 Beta 3 çıktı! iOS 14’teki özellik geliyor!

  Apple, iOS 14 Beta sürümünü geliştiricilerin kullanımına sunulmuş olsa da, neredeyse 3 ay daha iOS 13 ile yolda devam edecek. Bu kapsamda iOS 13.6 sürümünün üçüncü betası yayınlandı. İşte iOS 13.6 Beta 3 ile gelen yenilikler!

  Güncellemeye geçmeden önce iPadOS 13.6 Beta 3 sürümünün ve MacOS’tan tvOS’a diğer işletim sistemleri için yeni betaların çıktığını belirtmek isteriz.

  iOS 13.6 Beta 3 güncellemesi yayınlandı!

  iOS / iPadOS 13.6 ile kullanıcılar yazılım güncellemeleri konusunda daha fazla denetime sahip olacak. iPhone veya iPad’in bir Wi-Fi ağına bağlandığında güncellemeyi otomatik olarak indirip indiremeyeceğine ve bu güncellenin ne zaman yükleneceğine karar verebiliyorsunuz.

  Sağlık uygulamasına eklenen Belirtiler bölümü kullanıcıların vücut ve kas ağrıları, iştah değişiklikleri, öksürük, baş dönmesi, bayılma, baş ağrısı, bulantı ve daha fazlası gibi çeşitli semptomları eklemelerine izin veriyor. Böylece semptomları zaman içerisinde gözlemleme ve doktor ile paylaşma imkanı oluyor.

  Apple News uygulamasına, bir şey okumaya başladığınızda kaldığınızı yeri kaydetmeyi ve sonrasında uygulamadan çıkmayı sağlayan bir seçenek geldi. Bunun yanı sıra Apple News+ Audio özelliğine dair bazı detaylarda iOS 13.6’da yer alıyor.

  WWDC 2020 etkinliğinde iOS 14 tanıtılırken paylaşılan detaylardan birisi de, iPhone veya Apple Watch’u araba anahtarı olarak kullanmaya imkan tanıyan CarKey özelliğinin iOS 13’e geleceğiydi. Bu kapsamda CarKey’in iOS 13.6 ile tanıtılması planlanıyor. Bu özellik için BMW ile yoğun bir çalışma temposu içerisine giren Apple ilk olarak 2021 BMW 5 serisine destek sunacak.

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası