iOS 13.1 Beta 3 yayınlandı! İşte değişiklikler

  • 11 Eylül 2019
  • 43 kez görüntülendi.
iOS 13.1 Beta 3 yayınlandı! İşte değişiklikler

Apple’ın dün gece gerçekleştirilen 10 Eylül etkinliği iPhone 11 modellerinin yanı sıra Apple Watch Series 5 ve yeni iPad’e ev sahipliği yaptı. Etkinlik bittikten kısa bir süre sonra iOS 13.1 Beta 3 sürümü geliştiricilerin kullanımına sunuldu.

iOS 13, 19 Eylül tarihinde uyumlu iPhone’lar ile buluşacak. Ancak, kullanıcılar ikinci bir güncelleme için fazla beklemeyecek. Bunun yanı sıra test süreci devam eden iOS 13.1’in 30 Eylül tarihinde yayınlanacağı doğrulanmış oldu.

iOS 13 çıkış tarihi açıklandı! iPadOS için müjde!

iPhone 11 serisinin ve Apple Watch Series 5’in tanıtıldığı etkinlikte iOS ve macOS sürümlerine değinilmedi. Ancak, internet sitesinin güncellemesi ile iOS 13 çıkış tarihi ve iPadOS çıkış tarihi belli oldu.

iOS 13.1 Beta 3 çıktı! İşte değişiklikler

iPhone 11 ile tanıtılan bazı özellikler için iOS 13.1’e ihtiyaç duyuluyor. iOS 13.1 Beta 3’e dönecek olursak: 17A5837a yapı numarasını taşıyan güncelleme ile göze çarpan ilk detay, Apple TV uygulamasının logosunun değişmesi oldu.

Bunun dışında “hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmesi” gibi standartlaşan değişiklikler kullanıcılara sunuluyor.

Harita için oldukça dikkat çeken ETA özelliği tekrar kullanıma sunuluyor. iOS 13’ün fare desteği, iOS 13.1’de sağ tıklama işleviyle eşlenen uzun bir basış veya 3B dokunma ile geliştirildi. Daha bunun gibi birçok yenilik kullanıma sunulacak.

Beta sürümünü yüklemek için cihazınızın UDID kaydının olması veya geliştirici profilini cihazınıza yüklemeniz gerekiyor.

iOS 13.1 güncellemesi alacak iPhone modelleri

– iPhone Xs
– iPhone Xs Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone SE

iPhone 11 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

iPhone 11 Pro uzun süren bir bekleyişin ardından nihayet tanıtıldı ve yeni iPhone modelleri üzerindeki sır perdesi de böylece kalkmış oldu. İşte merakla beklenen iPhone 11 Pro özellikleri ve fiyatı!

iPhone 11 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

ShiftDelete.Net olarak bizim de katılım gösterdiğimiz Apple Özel Etkinliği’nde tanıtılan iPhone 11, en uygun fiyatlı yeni iPhone olarak tanıtıldı. İşte iPhone 11 özellikleri ve fiyatı!

iPhone 11 Pro Max tanıtıldı! İşte özellikleri

Uzun zamandır merakla beklenen iPhone 11 ailesi tanıtıldı. Ailenin en büyüğü olan iPhone 11 Pro Max özellikleri de bu etkinlikle resmiyet kazandı.

https://shiftdelete.net/ios-13-1-beta-3-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri