iOS 13.1.2 sorunları için kullanıcıları isyan ettirdi

  • 15 Ekim 2019
  • 64 kez görüntülendi.
iOS 13.1.2 sorunları için kullanıcıları isyan ettirdi

Apple, iOS işletim sisteminin en yeni sürümünü geçen ay tüm dünyadaki kullanıcılarına sundu. iOS 13 güncellemesi ile birlikte iPhone kullanıcıları karanlık mod gibi önemli özelliklere kavuştu. Ancak, bazı sorunları da beraberinde getiren iOS 13, hızlıca yeni güncellemelerin de önünü açtı. En son iOS 13.1.2 güncellemesi ile tam her şey bitti derken, yeni sorunlar ortaya çıktı. iOS 13.1.2 sorunları ile gündemde.

iOS 13.1.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

iOS 13 sürümü henüz ikinci haftasını doldurmadı. Ancak, kısa süre içerisinde yayınlanan iOS 13.1 ve iOS 13.1.1 sürümlerinin ardından bu kez iOS 13.1.2 güncellemesi yayınlandı.

iOS 13.1.2 sorunları neler?

iOS 13.1.2 aşırı ısınma sorunu dışında arama yapma tarafında ve batarya tarafında da bazı sorunları beraberinde getiriyor. Tabii iOS 13.1.2 sorunları arasında en sinir bozucu olanının arama yapamama durumu olduğunu söyleyebiliriz.

Apple‘ın destek forumları ve Twitter hesabı üzerinden iPhone kullanıcıları sorunları paylaşmaya başladı. Arama yapamama konusunda düzinelerce şikayetin olduğunu söyleyebiliriz.

Destek forumuna yazan bir kullanıcı da şunları söyledi:

“Güncellemeden sonra telefon ısınıyor. Bataryası boşalıyor ve en kötüsü gelen çağrıları göstermiyor. Telefon çalmadıktan sonra, telefonun anlamı nedirki?”

Ayrıca aşağıdaki iki kullanıcı gibi birçok kullanıcı Apple’ın Twitter destek hesabına benzer sorunları bildirdi.

Got auto-updated to iOS 13.1.2 and now it’s not detecting the cellular network. Can’t find any help online. Has anyone else faced the same issue? @AppleSupport Please help.

— Kadam Jeet Jain (@kaddyiitr) October 15, 2019

What the heck is going on, @Apple? I regret for updating to iOS 13.1.2. I thought my network/connection problems were a carrier issue, and it’s not.
You better work with no rest until this mess is solved.
Shame on you.

— Claudio Menezes (@ClaudioMnzs) October 15, 2019

Apple söz konusu sorunların üstesinden gelmek için yakın zamanda yeni bir güncelleme yayınlayabilir. Ancak, şimdilik bu konuya ilişkin şirket cephesinden yapılan herhangi bir açıklama yok. Yine de kullanıcı şikayetlerinin dikkatle takip edildiğini söyleyebiliriz.

https://shiftdelete.net/ios-13-1-2-sorunlari-icin-kullanicilari-isyan-ettirdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri