SonTakip

iOS 10.3 testleri 10 Ocak’ta başlıyor

Bu ayın başlarında iOS 10.2’yi yayınlayan Apple, Ocak ayında bir büyük güncellemenin daha testlerine başlayabilir. iOS 10.3 ile ilgili detaylar haberimizde.

iOS 10.3 testleri 10 Ocak’ta başlıyor

Tedarik zinciri kaynaklarından ve diğer kaynaklardan Apple’ın planlarını dair genellikle doğru bilgiler veren Sonny Dickson’a göre Apple, Ocak ayında iOS 10.3’ün ilk betasını yayınlamaya hazırlanıyor.

iOS 10.3’te yenilikler neler?

iOS 10’3 ün 10 Ocak’ta test edilmeye başlayacağını söyleyen Dickson’a göre iOS 10.3 ile “Tiyatro Modu” geliyor. Kontrol merkezinde patlamış mısır ikonu ile yer alacak olan bu modun işlevi ile ilgili bir bilgi yok.

Geçtiğimiz birkaç ayda, iOS 10.3 yüklü cihazlardan MacRumors’a yapılan ziyaretler düzenli olarak artıyor. Yüzlerce kez yapılan ziyaretler iOS 10.3 için zamanın yaklaştığının habercisi.


Apple’ın, donanım güncellemelerine eşlik etmek için geliştirilmiş Apple Kalem desteği gibi bazı yeni iPad’e özgü yazılım özelliklerini geliştirdiği biliniyor. Apple’ın, Mart veya Nisan döneminde güncellenmiş iPad modellerini tanıtacağı iddiaları mevcut. iOS 10.3, bu yeni iPad’lerin habercisi olabilir. iOS 10.3’ün kodları incelendiğinde yeni donanım güncellemeleri hakkında fikir verecektir.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/ios-103-testleri-10-ocakta-basliyor-78154

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası