SonTakip

Instagram’dan takipleşmeyi kolaylaştıran özellik

TikTok gibi büyük bir rakip ile karşı karşıya olsa da, günümüzün en popüler sosyal medya platformu olmaya devam eden Instagram her geçen gün yeni …

Instagram’dan takipleşmeyi kolaylaştıran özellik

TikTok gibi büyük bir rakip ile karşı karşıya olsa da, günümüzün en popüler sosyal medya platformu olmaya devam eden Instagram her geçen gün yeni bir özellik ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde masaüstü için gönderi paylaşma özelliğini denemeye başlayan şirket, bu kez de mobil kullanıcıların işini kolaylaştıracak yeni bir özelliği test etmeye başladı.

Instagram, takip butonuna yeni düzenleme getiriyor

Instagram birden fazla hesabı olan kullanıcıların birilerini takip etmesi konusunda işlerini kolaylaştıracak. Normalde bir kullanıcı yönettiği bir sayfa üzerinden başka birini takip etmek istediğinde, mevcut hesaptan diğer hesaba geçmesi gerekir.

Ancak önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacak olan özellik sayesinde bir hesap üzerinden birine istek gönderirken iki hesap arasında seçim yapmanıza izin verilecek. Bu sayede hesaplar arasında geçiş süresinden de tasarruf etmiş olacaksınız.

Hali hazırda test edilmekte olan birçok özellik ile benzer şekilde Instagram şu anda bunu beta olarak bile sunmadı. Bu nedenle ne zaman herkesin kullanımına açılacağı bilinmezliğini koruyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası