SonTakip

Instagram hikayelere bakanları neden göstermiyor?

Instagram kullanıcıları Türkiye saati ile 22:00 civarlarında dikkat çekici bir sorun ile karşı karşıya kaldı. Instagram paylaşılan hikayelere …

Instagram hikayelere bakanları neden göstermiyor?

Instagram kullanıcıları Türkiye saati ile 22:00 civarlarında dikkat çekici bir sorun ile karşı karşıya kaldı. Instagram paylaşılan hikayelere veya diğer adıyla story’lere bakan kişileri göstermemeye başlayınca, #InstagramDown etiketi Twitter’da ilk sıraya çıkarak sosyal medyanın gündem konusu haline geldi.

Instagram hikayelere bakanları kısa süreliğine gösteremedi!

Aynı zamanda Keşfet kısmında da sorun yaşandı. Bazı kaynaklar bunun bir güncelleme sonucunda meydana geldiğini ve Instagram’ın artık hikayeye bakan kişileri göstermeyeceğini söylese de bu bilginin gerçekle uzaktan yakından alakası yok.

Gerçekle alakası yok, zira Instagram ve bağlı olduğu Facebook’tan bu konuda resmi bir açıklama gelmedi. Henüz tüm kullanıcıları etkilemeyen ancak aktif hale getirilen beğeni sayısını gizleme değişikliği devreye girmeden önce bildirilmişti.

23:25 itibariyle kullanıcıların tekrar hikayeye bakan kişileri görmeye başlaması, kısa süreli bir sorundan kaynaklandığını ve herhangi bir güncellemenin söz konusu olmadığını teyit eden ana detay oldu. Bu kapsamda Instagram hikayelerinize bakanları göremiyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Kısa bir süre içerisinde düzelecek.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası