SonTakip

Instagram birden fazla hesabı olanlara kolaylık sunacak

Instagram’ın ortaya çıktığı kadarıyla yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ve kolaylık sağlayacağı söyleniyor. Instagram üzerinden birden fazla …

Instagram birden fazla hesabı olanlara kolaylık sunacak

Instagram’ın ortaya çıktığı kadarıyla yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ve kolaylık sağlayacağı söyleniyor. Instagram üzerinden birden fazla hesabı olanlar için geliştirilen bu özellik, hesaplar arasında geçiş yapmadan başka hesapları takip etmeye olanak sağlayacak. Günümüzde artık pek çok kişinin kişisel hesabının yanında profesyonel bir hesabı daha olabiliyor. Bu sebeple yeni bir hesap takip edilmek istendiğinde profil kısmından diğer hesaba geçmek gerekiyordu. İşte Instagram hesaplar arasında geçiş için kullanıcılara yeni bir yol sunuyor.

Instagram hesaplar arasında geçiş yapmadan takip etmek

Birden fazla hesabı olan bilir. Kişisel hesap ile profesyonel hesap arasında geçiş yapmak için birkaç adımı uygulamak gerekiyor. Popüler eğlence ağı da diğer hesabınız için bir hesabı takip etmek isterseniz, hesaplar arasında geçiş yapmadan takip etmek istediğiniz hesabın üzerine basılı tutmanızın yeterli olacağı bir özellik üzerinde çalışıyor.

Bu özellik yeni paylaşılan ekran görüntüleriyle ortaya çıktı. Bir uygulama araştırmacısı Alessandro Paluzzi tarafından paylaşılan özellik Twitter kullanıcıları tarafından da beğenildi.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası